Dział: RADIO

Dodano: Październik 05, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Konrad Łaski odchodzi z Grupy ZPR Media

Konrad Łaski w Grupie ZPR Media pracował od 2010 roku (fot. materiały prasowe)

Po prawie ośmiu latach z Grupą ZPR Media rozstaje się Konrad Łaski, wiceprezes IDMnet i dyrektor handlowy w Time.

Konrad Łaski zarządzał sprzedażą reklam we wszystkich stacjach radiowych i kanałach telewizyjnych Grupy ZPR Media oraz nadzorował sprzedaż korporacyjną. – Uznaliśmy, że wyczerpała się już pewna formuła naszej współpracy. Rozstaliśmy się za porozumieniem stron i w dobrej atmosferze – mówi Konrad Łaski. – W tym roku udało się nam znacząco przekroczyć założone cele. Mamy zdecydowanie ponadrynkowy wzrost przychodów w radiu, a w telewizji wyprzedaliśmy wszystkie dostępne zasoby od początku roku i znacząco podnieśliśmy średnie CPP – dodaje. Konrad Łaski nie ma jeszcze sprecyzowanych dalszych planów zawodowych.

– To była wspólna decyzja, od dłuższego czasu rozmawialiśmy – mówi Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej ZPR Media. – Zresztą nasze drogi się połączą, tylko w trochę innym układzie – zapowiada. – Konrad Łaski jest rozpoznawalną postacią w domach mediowych. Będziemy współpracować trochę na innych płaszczyznach - dodaje Benbenek, ale nie zdradza szczegółów.

Rzeczniczka Grupy ZPR Media Monika Polewska nie podaje, kto zastąpi Konrada Łaskiego. Z naszych informacji wynika, że zarządzanie sprzedażą reklam w radiu ma przejąć Przemysław Ziurkowski (dyrektor ds. sprzedaży korporacyjnej w ZPR Media i Time), a w telewizji – Agnieszka Tuśnio (dyrektor ds. sprzedaży agencyjnej).

Konrad Łaski do Grupy ZPR Media trafił w styczniu 2010 roku – jako wiceprezes Muratora (obecnie ZPR Media) i Time. Z zarządu Muratora odszedł w lipcu 2012 roku. Wszedł również do zarządu IDMnet. Z początkiem października br. przestał być wiceprezesem Time.

W latach 2002-2009 Łaski pracował w Grupie Radiowej Agory jako dyrektor sprzedaży krajowej. Pracę rozpoczynał w CR Media Consulting, skąd odszedł w 2002 roku ze stanowiska zastępcy dyrektora sprzedaży.

(KOZ, 05.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: RADIO

Dodano: Październik 05, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Gójska w "Sygnałach dnia" od piątku

Wicenaczelna "Gazety Polskiej" Katarzyna Gójska w roli współprowadzącej "Sygnały dnia" w radiowej Jedynce zadebiutuje w najbliższy piątek 6 października - dowiedział się "Presserwis".

Gójska poprowadzi program z Wiesławem Molakiem i ma rozmawiać z gośćmi.  
Według naszych informacji Katarzyna Gójska, oprócz wydań piątkowych, będzie też z Molakiem prowadzić poniedziałkowe "Sygnały dnia". Oznacza to, że duet Daniel Wydrych i Piotr Gociek będzie miał audycję od wtorku do czwartku (dotychczas od poniedziałku do czwartku, a w piątki Wydrych z Wojciechem Dąbrowskim).

Od kolejnej soboty "Sygnały dnia" ma prowadzić Daniel Wydrych (dotychczas Wiesław Molak) z Krzysztofem Grzesiowskim.

Jak informowaliśmy, z grona gospodarzy poranków wypadnie Wojciech Dąbrowski.

(KOZ, 05.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo