Temat: media narodowe

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 04, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowy serial TVP 2 "Pod wspólnym niebem" przegrywa z konkurencją

"Pod wspólnym niebem" (screen YouTube)

Nowy serial TVP 2 "Pod wspólnym niebem" przegrywa z konkurencją. Średnio ogląda go 625 tysięcy widzów.   

Serial "Pod wspólnym niebem" zadebiutował 15 września br. w TVP 2.  Emitowany jest w piątki od godz. 22.10. W grupie ogólnej TVP 2 w czasie nadawania trzech pierwszych odcinków serialu miał 5,49 proc. udziału w rynku. To najsłabszy wynik w wśród największych telewizji. Liderem oglądalności w grupie ogólnej  jest TVP 1 - 13,19 proc. udziału w rynku. W tym czasie w Jedynce jest pasmo filmowe. Na drugim miejscu jest TVN - 7,23 proc. udziału. W tym paśmie TVN emituje film fabularny. Dalej uplasował się Polsat - 6,88 proc. udziału w rynku. W tym paśmie w Polsacie jest pasmo rozrywkowe lub fabularne. 

W grupie komercyjnej (widzowie w wieku 16-49 lat) TVP 2 przegrywa z konkurencją. Udział w rynku TVP 2 wynosi 5,96 proc. Liderem jest TVN - 10,59 proc., na drugim miejscu jest TVP 1 - 9,80 proc. udziału, a na trzecim Polsat - 8,84 proc.
Najwięcej widzów - 682 tys. - obejrzało odcinek "Pod wspólnym niebem" 22 września br.

Dane: Nielsen Audience Measurement.

(Mackuch, 04.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 04, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Od 5 października program "Tomasz Sekielski. Teoria spisku" w Fokus TV

Tomasz Sekielski rozpocznie cykl odcinkiem dotyczącym śmierci Andrzeja Leppera (screen z YouTube)

5 października br. w Fokus TV zadebiutuje program dokumentalny "Tomasz Sekielski. Teoria spisku". W pierwszym odcinku dziennikarz zajmie się teoriami spiskowymi na temat samobójstwa Andrzeja Leppera, przewodniczącego Samoobrony. 

Program jest autorskim cyklem dokumentalnym Tomasza Sekielskiego. Będzie emitowany w czwartki o godz. 22. Zaplanowano dziesięć 45-minutowych odcinków. - Wybrałem kilkadziesiąt wydarzeń z historii Polski, na temat których nadal krążą teorie spiskowe. Każdy odcinek dotyczy innej sprawy. Zajmiemy się np. sprawą tak zwanej szafy Bieruta oraz historią więzień CIA w Polsce - mówi "Presserwisowi" Tomasz Sekielski. Dziennikarz przyznaje, że w wielu przypadkach udało się dotrzeć do nieznanych dokumentów i informacji. - Tak było w przypadku niemieckiego zbrodniarza Ericha Kocha czy nowych dowodów w sprawie zabójstwa małżeństwa Jaroszewiczów - dodaje Sekielski.

W każdym programie znajdą się materiały archiwalne, rozmowy z gośćmi i ekspertami. Narratorem będzie Tomasz Sekielski. Program zadebiutuje w Fokus TV w czwartek 5 października br. Pierwszy odcinek nosi tytuł "Śmierć w Samoobronie".

(Mackuch, 04.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo