Dział: INTERNET

Dodano: Październik 03, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pięcioro nowych wydawców strony głównej w Wirtualnej Polsce

Nowi wydawcy strony głównej, od lewej: Maciej Gajek, Maciej Deja, Joanna Kocik, Michał Siegieda i Piotr Mieśnik (fot. materiały prasowe)

Maciej Gajek, Piotr Mieśnik, Joanna Kocik, Maciej Deja i Michał Siegieda dołączyli do zespołu wydawców strony głównej portalu Wirtualna Polska.

Maciej Gajek przeszedł do Wirtualnej Polski z Newsweek.pl, gdzie był wydawcą serwisu internetowego i odpowiadał za media społecznościowe. Piotr Mieśnik wcześniej pracował w redakcji magazynu ”Logo” (Agora). Joanna Kocik była ostatnio wydawcą w serwisie Tvp.info, a Michał Siegieda pracował jako wydawca w Telewizji WP. Z kolei Maciej Deja przeszedł z Agencji Informacyjnej Polska Press.

Obecnie zespół wydawców strony głównej portalu WP.pl liczy 12 osób. - Nad wzmocnieniem go pracowaliśmy już od jakiegoś czasu - wyjaśnia Marcin Ręczmin, szef strony głównej WP i newsroomu. - Ja i moja zastępczyni Paulina Gumowska wycofaliśmy się z bieżącego wydawania strony ze względu na inne obowiązki - dodaje. Jak informuje, dotychczasowy wydawca strony głównej Wojciech Patatyn został wydawcą serwisu WP Tech, a Michał Fedorowicz - WP Magazyn. Z kolei Karolina Deling-Jóźwik, która w WP była wydawcą strony głównej, przeszła do Agory na stanowisko szefowej wydawców strony głównej Gazeta.pl.


(KOZ, 03.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: INTERNET

Dodano: Październik 03, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Fal awansował na szefa newsroomu Gazeta.pl

Michał Fal w Gazeta.pl pracuje od 2014 roku (fot. materiały prasowe)

Michał Fal został szefem newsroomu portalu Gazeta.pl (Agora SA), a Karolina Deling-Jóźwik jest szefową wydawców strony głównej.

Michał Fal na stanowisku szefa newsroomu zastąpił Hannę Rydlewską, która przeszła do zespołu tworzącego polską edycję magazynu "Vogue". Wcześniej był szefem wydawców serwisu Wiadomości.gazeta.pl, sekretarzem redakcji i superwydawcą strony głównej portalu. W Gazeta.pl Fal pracuje od 2014 roku. Nowym sekretarzem redakcji Gazeta.pl został Jan Rakoczy, wydawca serwisu Wiadomości.gazeta.pl.

Zastępczynią Michała Fala została Milena Bryła, która dotychczas w roli producenta odpowiadała w portalu za newsową obsługę głównych wydarzeń.

Z początkiem października br. do zespołu Gazeta.pl dołączyła też Karolina Deling-Jóźwik, która objęła nowe stanowisko szefowej wydawców strony głównej Gazeta.pl. Przez ostatnie trzy lata była wydawcą strony głównej Wirtualnej Polski.

(KOZ, 03.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo