Dział: PERSONALIA

Dodano: Październik 02, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Była szefowa BBC Trust dołączy do rządu Theresy May

Rona Fairhead obejmie w brytyjskim rządzie resort handlu zagranicznego (screen z YouTube)

Rona Fairhead, była szefowa BBC Trust, jednego z najbardziej wpływowych gremiów medialnych w Wielkiej Brytanii, zostanie członkiem rządu.

Według dziennika "The Guardian" Fairhead obejmie resort handlu zagranicznego. Zastąpi Marka Price'a, który odchodzi z brytyjskiego rządu. Fairhead jest jednym z najbardziej cenionych brytyjskich ekspertów ds. mediów. Zanim przejęła stery organu nadzorczego BBC, kierowała grupą wydawniczą Financial Times.

(LL, 02.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PERSONALIA

Dodano: Październik 06, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Publicis Media zmienia zarząd. Odchodzą Bronowska i Golubińska

Magdalena Kolenkiewicz, Agata Majecka i Anna Sakowicz (fot. materiały prasowe)

Monika Bronowska i Beata Golubińska rozstają się z Publicis Media. W skład nowego zarządu weszły: Iwona Jaśkiewicz-Kundera, Magdalena Kolenkiewicz, Agata Majecka i Anna Sakowicz. Grupa nie wyjaśnia, jaki jest powód zmian kadrowych.

W zarządzie Publicis Media pozostaje chief executive officer Piotr Piętka i chief financial officer Albert Wyszomirski. Nowymi członkami są: Iwona Jaśkiewicz-Kundera (chief investment officer), Anna Sakowicz (chief digital, data & analytics officer), Magdalena Kolenkiewicz (general manager Starcomu) i Agata Majecka (general manager Zenith).

Press

Iwona Jaśkiewicz-Kundera (fot. materiały prasowe)

Z Publicis Media odchodzą zasiadające dotychczas w zarządzie Monika Bronowska, chief operating officer i Beata Golubińska, chief capability officer. W firmie pozostają do końca października br. i w tym czasie przekażą swoje obowiązki następcom. Obie nie zdradzają dalszych planów zawodowych.

Piotr Piętka, CEO Publicis Media w Polsce, w komunikacie prasowym podziękował Bronowskiej i Golubińskiej za "wkład w rozwój organizacji i poszczególnych agencji na przestrzeni wielu lat". Zaznaczył przy tym, że zarząd w nowym składzie będzie kontynuował pracę, którą została rozpoczęta w momencie utworzenia Publicis Media. "Wieloletnie doświadczenie, kompetencje digitalowe, technologiczne, analityczne i content marketingowe, które wnoszą do zarządu nowe osoby, gwarantują, że oferta naszych agencji będzie jeszcze ściślej odpowiadać na potrzebę integracji wszystkich usług rozwijających biznes naszych klientów" - skomentował Piętka.


(IKO, 06.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo