Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 30, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Rekord FM rozpocznie nadawanie w Ostrowcu Świętokrzyskim

fot. pixabay.com

Radomska rozgłośnia Radio Rekord FM, która otrzymała koncesję na stworzenie lokalnego radia w Ostrowcu Świętokrzyskim, planuje jeszcze w tym roku rozpocząć nadawanie programu.

Nowe Radio Redkord FM Ostrowiec Świętokrzyski będzie nadawało na częstotliwości 89,6 MHz. Stacja będzie miała program lokalny, wsparty playlistą radomskiego Radia Rekord.  - W Ostrowcu potrzebna jest oferta radia sąsiedzkiego, przyjaznego i bezpretensjonalnego. A my takie radio potrafimy stworzyć i już tworzymy, o czym świadczą wyniki słuchalności radomskiego Rekordu - powiedział "Presserwisowi" Maciej Dobrowolski, dyrektor generalny Radomskiej Grupy Mediowej.

W rozmowie z "Presserwisem" Dobrowolski potwierdził, że Radomska Grupa Mediowa chce jak najszybciej uruchomić nadawanie: - W świetle przepisów mamy na to pół roku, ale nie chcemy czekać. Nadawanie programu muzycznego Rekordu zamierzamy rozpocząć jeszcze w tym roku.

Regularny program wypełniający warunki koncesji musi wystartować na wiosnę. Obecnie nadawca kompletuje zespół rozgłośni. Do Radomskiej Grupy Mediowej należy serwis Cozadzien.pl, Superhit.pl, tygodnik "7 Dni".

 

(AM, 30.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: RADIO

Dodano: Październik 02, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wspólny poranek w sześciu rozgłośniach katolickich

(fot. pixabay.com)

Sześć rozgłośni diecezjalnych od poniedziałku rozpocznie wspólną poranną audycję ”Siódma-dziewiąta”.

Programu, realizowanego w Warszawie i nadawanego w dni powszednie między 7 a 9, słuchać będzie można w Radiu Warszawa, Radiu Nadzieja z Łomży, Katolickim Radiu Zamość, Radiu Głos z Pelplina, Radiu Fiat z Częstochowy i Radiu Victoria FM z Łowicza.

W poniedziałki audycję ”Siódma-dziewiąta” poprowadzi Agnieszka Borowska (TV Republika), we wtorki Piotr Otrębski (Radio Warszawa), w środy Anna Skiepko (Radio Nadzieja), w czwartki Jarosław Wydra (Radio Warszawa), a w piątki Marcin Fijołek (”Sieci Prawdy”).

Dotychczas Radio Wnet i Radio Nadzieja transmitowały poranek z internetowego Radia Wnet.

(KOZ, 02.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY