Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 22, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bronisław Wildstein do programu w TVP Info zaprosił tylko kolegów z redakcji

Gośćmi Bronisława Wildsteina byli koledzy z tygodnika "Sieci Prawdy" (screen Tvp.pl)

Publicysta ”Sieci Prawdy” Bronisław Wildstein w czwartki prowadzi w TVP Info program ”O co chodzi”. Jego gośćmi w drugim wydaniu byli jedynie przedstawiciele tygodnika, w którym pracuje.

Bronisław Wildstein zaprosił do programu redaktora naczelnego ”Sieci Prawdy” Jacka Karnowskiego i jego zastępcę Piotra Skwiecińskiego.

”Kilka dni temu na portalu wPolityce.pl wywiązała się interesująca polemika dotycząca podstawowej sprawy: jak zmieniła się Polska w ciągu dwóch lat dzięki czy też z powodu rządów PiS” - wyjaśnił na początku programu Bronisław Wildstein. ”Żeby było jeszcze bardziej interesująco: obaj polemiści pochodzą z jednej redakcji: Sieci” - zwrócił uwagę i dodał, że ”teraz będą mieli okazję kontynuować tę znaczącą, fundamentalną debatę”.

(KOZ, 22.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 22, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Kowalski & Schmidt" po rozstaniu z TVP będzie na Wyborcza.pl

Prowadzącymi "Kowalski & Schmidt" są Adriana Rozwadowska i Daniel Finger (screen z rbb-online.de)

"Gazeta Wyborcza" rozpoczęła współpracę z berlińską telewizją publiczną Rundfunk Berlin-Brandenburg. Wydawca będzie współtworzył program telewizyjny "Kowalski & Schmidt".

"Kowalski & Schmidt" jest emitowany co dwa tygodnie w sobotę o godzinie 17.25 w telewizji rbb. Od dwóch dekad program pokazuje Polskę i Niemcy z perspektywy zwykłych obywateli.

Pierwszy odcinek "Kowalski & Schmidt" z dotychczasowym gospodarzem Danielem Fingerem oraz dziennikarką "Gazety Wyborczej" Adrianą Rozwadowską w roli współprowadzącej można było obejrzeć 9 września br. w telewizji rbb. Wkrótce będzie emitowany na Wyborcza.pl.

Christoph Singelnstein, redaktor naczelny telewizji rbb, informuje w komunikacie prasowym: "Ponieważ nasz wieloletni partner TVP wycofał się z powodów finansowych, szukaliśmy kompetentnego partnera do współpracy i znaleźliśmy go w »Gazecie Wyborczej«".

Ostatni odcinek programu "Kowalski & Schmidt" na stronie TVP Wrocław jest z lutego 2017 roku. Otwierał go materiał o Cezarym Gmyzie, korespondencie TVP w Berlinie, który zdaniem autorów audycji "chce informować z polskiego punktu widzenia – tak jak go rozumie".

(JOK, 22.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo