Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 19, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Audycja Kayah w Meloradiu zadebiutuje 4 października

Program muzyczny prowadzony przez piosenkarkę Kayah zadebiutuje w ramówce Meloradia (Eurozet) 4 października.

Eurozet potwierdził w poniedziałek tym samym informacje ”Presserwisu”. Według zapowiedzi Kayah w autorskiej audycji "Tu i teraz" będzie opowiadać o tym, co ją inspiruje i fascynuje – w zawodowym, jak i codziennym życiu. W programie pojawiać się mają goście i muzyka wybrana przez piosenkarkę.
Programu "Tu i teraz" słuchać będzie można w środy między 18 a 20, od 4 października br.
Meloradio, sieć licząca 19 stacji, 4 lipca br. zastąpiło Radio Zet Gold.

(KOZ, 19.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Temat: telewizja

Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 20, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polskie Radio w ramach bojkotu firmy Maspex przestało kupować soki Tarczyn

Rezygnacja z zakupu produktów firmy Maspex przez Polskie Radio dotyczyła soków Tarczyn – wynika z odpowiedzi na interpelację posłów Nowoczesnej. Miała to być odpowiedź na kontrowersyjną grafikę opublikowaną w mediach społecznościowych przez inną markę tej firmy - Tiger.

W sierpniu br. Polskie Radio poinformowało, że rezygnuje z zakupu produktów firmy Maspex. Była to reakcja na kontrowersyjną grafikę zamieszczoną na profilu marki Tiger (należy do Maspeksu) na Instagramie 1 sierpnia br. Umieszczono na niej obraźliwy gest i napis "1 sierpnia. Dzień Pamięci. Chrzanić to, co było. Ważne, to co będzie".
Interpelację w tej sprawie do ministra kultury i ministra energii zgłosili posłowie Nowoczesnej Paweł Kobyliński i Marek Sowa. Resort kultury o wyjaśnienie zwrócił się do władz Polskiego Radia.
”Wycofanie produktów firmy Maspex dotyczyło tylko zakupów soków »Tarczyn«, która to marka należy także do tej grupy” – poinformował posłów minister kultury i wicepremier Piotr Gliński. Jak przekazał, decyzję podjął zarząd spółki. ”W ramach bieżących potrzeb zarząd realizuje zakupy środków spożywczych i napojów z uwzględnieniem producenta reprezentującego kapitał polski. Dokonywanie zakupów produktów innego producenta, reprezentującego kapitał polski, nie powinno mieć związku i wpływu na wielkość przychodów budżetu z podatku CIT” – odpowiedział wicepremier Gliński.

(KOZ, 20.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.