Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 18, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

28,77 mln zł straty TVP po siedmiu miesiącach 2017 roku

Po siedmiu miesiącach 2017 roku Telewizja Polska miała 28,77 mln zł straty.

Taką informację przekazała Radzie Mediów Narodowych Telewizja Polska. Spółka w dokumencie udostępnionym RMN nie skomentowała wysokości straty. – Ponieważ ta informacja także wśród członków Rady z PiS budziła niedosyt to prezes TVP Jacek Kurski został zaproszony na najbliższe posiedzenie – mówi Juliusz Braun, członek RMN.

Jak wynika ze sprawozdania TVP złożonego w Krajowym Rejestrze Sądowym spółka miała w 2016 roku 176,75 mln zł straty. Całkowite przychody TVP wyniosły 1,47 mld zł i były o 6,8 proc. niższe niż w 2015 roku. Przychody z reklamy spadły o 5,3 proc., do 753,79 mln zł, a ze sponsoringu o 6,2 proc., do 118,48 mln zł. Wpływy z abonamentu zmniejszyły się o 10,7 proc., do 361,05 mln zł.

(KOZ, 18.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 18, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat News opóźnia premierę nowego programu Alicji Resich-Modlińskiej

Alicja Resich-Modlińska wraca do telewizji. 30 września br. na antenie Polsat News 2 zadebiutuje jej nowy program "W bliskim planie"

"W bliskim planie" - nowy program Alicji Resich-Modlińskiej - zadebiutuje na antenie Polsat News 2 w sobotę 30 września br. Wcześniej telewizja informowała, że premiera odbędzie się w połowie września, a program będzie emitowany w piątkowe wieczory.

Według informacji "Presserwisu" przesunięcie premiery programu Alicji Resich-Modlińskiej spowodowane jest wyborami do Bundestagu w Niemczech. Polsat News przygotowuje 24 września br. specjalną ramówkę i tego dnia niemożliwa byłaby powtórka premierowego odcinka.

Od 30 września program "W bliskim planie" ma być emitowany w Polsat News 2 w każdą sobotę o godz. 18. Powtórki zaplanowano w niedziele o godzinie 18 na antenie Polsat News. W premierowym wydaniu gościem Alicji Resich-Modlińskiej będzie aktorka Krystyna Janda. "Zaproszenie do kolejnych programów przyjęli również Cezary Żak, Maryla Rodowicz, Irena Santor, Stanisława Celińska, Piotr Gąsowski, Maciej Maleńczuk" - informuje Krzysztof Drozd, specjalista ds. PR Telewizji Polsat.  

(Mackuch, 18.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo