Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 15, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dominika Wielowieyska zgłosiła prokuraturze internautę grożącego jej brzytwą na Twitterze

(fot. pixabay.com)

Dominika Wielowieyska, publicystka "Gazety Wyborczej" (Agora SA), złożyła zawiadomienie do prokuratury dotyczące gróźb karalnych, jakie wobec niej na Twitterze wystosował jeden z internautów. Została już w tej sprawie przesłuchana.

"Nawet jeśli PiS padnie dla Polaków pozostaniesz tylko śmieciem. Nie dodawaj sobie za dużo, brzytwa czeka" - napisał 22 lipca br. do Wielowieyskiej na Twitterze Kazimierz Matuszewsk (pisownia oryginalna - przyp. red.), użytkownik konta @KazimierzMatus2 (nie ma zdjęcia profilowego, napisał 65 tweetów, ostatni 23 lipca). Dominika Wielowieyska 7 sierpnia złożyła w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Mokotów zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 190 i 216 kk (groźba karalna i znieważenie).

Sprawą zajmuje się Komenda Rejonowa Policji Warszawa II. 14 września Wielowieyska w tej sprawie została przesłuchana przez policję. - Porozmawialiśmy, próbowaliśmy wytypować, kto mógł mi grozić - mówi Wielowieyska. Dodaje, że ma zamiar składać takie doniesienia na wszystkich, którzy grożą jej lub osobom, z którymi przeprowadza wywiady.

(JM, 15.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 16, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Orange udostępni Netflix w jakości 4K

Operator Orange przedłużył międzynarodową umowę z Netfliksem na udostępnianie klientom serwisu SVoD. Po raz pierwszy umowa obejmuje też Polskę.

Umowa we Francji obowiązywała od 2014 roku - po przedłużeniu ma objąć inne kraje, w których obecna jest Grupa Orange, w tym Polskę. Klienci Orange Polska powinni otrzymać dostęp do Netfliksa w ciągu kilku miesięcy. - Na razie podpisaliśmy umowę, proszę nam dać czas na przygotowanie i przedstawienie szczegółów. W obecnym momencie mogę jedynie powiedzieć, że chcemy zaoferować naszym klientom z dostępem do światłowodu serwis Netfliksa nawet w jakości 4K - mówi Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska.

(JM, 16.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo