Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 12, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prapremiery programów TVN w płatnej części Playera

"Na Wspólnej" (fot. TVN)

Przedpremierowe odcinki programów z jesiennej ramówki TVN są dostępne w serwisie Player.pl jedynie w modelu płatnym. Wyjątkiem jest serial "Na Wspólnej".

W płatnej części serwisu (Player+) oferowane są prapremiery seriali "Druga szansa", "Na Wspólnej" i "Diagnoza" oraz programu "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler i talk-show "Kuba Wojewódzki". Z tych pozycji jedynie "Na Wspólnej" można oglądać przedpremierowo również w modelu reklamowym, reszta przed emisją w TVN jest w ten sposób niedostępna.

Nowe odcinki "Drugiej szansy" i "Diagnozy" udostępniane są tydzień wcześniej, zaraz po emisji telewizyjnej poprzedniego odcinka - odpowiednio w poniedziałek i wtorek o 22.30. "Kuchenne rewolucje" i "Kuba Wojewódzki" można zobaczyć dzień wcześniej - program Gessler w środy o 22.30, a Wojewódzkiego w poniedziałki o 23.30.
Jak informowaliśmy, z ogólnodostępnych prapremier Polsatu zrezygnowała należąca do Cyfrowego Polsatu Ipla.

(KOZ, 12.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 12, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"W rytmie serca" jak na razie najlepszym debiutem w jesiennych ramówkach

"W rytmie serca" (fot. Polsat)

W pierwszym tygodniu telewizyjnego sezonu jesiennego prowadził Polsat. Spośród pozycji debiutujących w ramówkach jak na razie najwięcej widzów zgromadził serial "W rytmie serca".

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w tygodniu 4-10 września br. Polsat osiągnął 12,06 proc. udziału w rynku. Drugi był TVN, którego udział wyniósł 9,69 proc. Trzecia była publiczna Jedynka z udziałem na poziomie 8,77 proc., a czwarta TVP 2 – 8,54 proc. W grupie komercyjnej (widzowie 16-49 lat) udział Polsatu był jeszcze wyższy i wyniósł 13,75 proc. TVN miał 12,29 proc., TVP 2 - 7,23 proc., a TVP 1 - 5,11 proc.

Spośród nowości w jesiennych ramówkach najlepszy start miał serial Polsatu "W rytmie serca" z udziałem Barbary Kurdej-Szatan i Mateusza Damięckiego. Stacja pokazała w niedzielę dwa odcinki, każdy oglądało średnio ponad 2,4 mln widzów. W niedzielę  10 września br., w dniu premiery nowego serialu Polsatu, TVP 1 przyspieszyła emisję serialu "Dziewczyny ze Lwowa" - z 20.25 na 20.12. W konsekwencji program "Rolnik szuka żony" rozpoczął się o 21 zamiast o 21.20. To nie pierwsza korekta w jesiennej ramówce Jedynki. 4 września br. TVP 1 przesunęła serial kryminalny "Komisariat" z godz. 17.25 na 18.55. Teleturniej "Jaka to melodia?" zajął w ramówce miejsce "Komisariatu".

Z kolei pierwszy odcinek nowego serialu TVN "Diagnoza" z Mają Ostaszewską i Maciejem Zakościelnym przyciągnął 5 września br. do stacji 1,97 mln widzów. Natomiast teleturniej "Koło fortuny", wracający do ramówki po ośmiu latach, zaczął z widownią na poziomie 1,9 mln widzów (emisja niedziela 10 września br.). Nowy program Polsatu "Wyspa przetrwania", prowadzony przez Damiana Michałowskiego,  śledziło w Polsacie w piątek 8 września o godz. 20 średnio 1,4 mln widzów.

(Mackuch, 12.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo