Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 11, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Górski w kampanii Orange doradza Mickiewiczowi

(fot. Screen z Youtube)

Operator komórkowy Orange rozpoczął kampanię z udziałem Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, w której promuje usługę Orange na kartę.

Press

W spocie Robert Górski pomaga Adamowi Mickiewiczowi przy tworzeniu epopei – proponując ofertę Orange. Kampania prowadzona jest w telewizji (TVP, TVN i Polsat), radiu (Rmf FM, Radio Zet) i internecie. Za jej przygotowanie odpowiada agencja Publicis, a za działania w internecie agencja VML. Produkcją zajął się dom produkcyjny Tyrka Studio, a postprodukcją Orka Film. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Initiative Media.


(IKO, 11.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 15, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wicemarszałek Sejmu: rząd zlecił kampanię "Sprawiedliwe sądy", a szef PFN zaprzecza

Kampania "Sprawiedliwe sądy" prowadzona jest przez Polską Fundację Narodową na zlecenie rządu - przyznał dziennikarzom wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Tego samego dnia rano Maciej Świrski, jeden z szefów PFN, zapewniał, że za kampanią nie stoi ani rząd, ani Prawo i Sprawiedliwość.  

Po raz pierwszy polityk PiS przyznał, że kampania Polskiej Fundacji Narodowej jest prowadzona na zlecenie rządu. Chodzi o kampanię informacyjną "Sprawiedliwe sądy", na którą PFN ma wydać 19 milionów złotych. Maciej Świrski, członek zarządu fundacji, 14 września br. w porannej rozmowie w RMF FM z Robertem Mazurkiem przekonywał, że kampania "Sprawiedliwe sądy" ma przeciwstawiać się dezinformacji. "Ale pan się w czyim imieniu, przepraszam, przeciwstawia? W imieniu PiS-u, w imieniu rządu?" - pytał Mazurek. "Nic nie wiem na ten temat, żebym się przeciwstawiał w imieniu PiS-u czy w imieniu rządu - w imieniu obywateli" - odpowiedział Świrski. "Żadna propaganda partyjna, panie redaktorze" - zapewnił.

Zaprzeczył temu kilka godzin później wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki z PiS. "To jest kampania, którą prowadzi Fundacja Narodowa. Oczywiście na zlecenie rządu – stwierdził Terlecki na spotkaniu z dziennikarzami.

Centrum Informacji Rządu nie odpowiedziało na pytanie "Presserwisu", jaki związek z kampanią prowadzoną przez PFN ma rząd.

(Mackuch, 15.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo