Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Party. Życie Gwiazd" liderem dwutygodników people w pierwszym półroczu

Lider dwutygodników people zawsze na okładce ma osobę znaną z telewizji

W okresie od stycznia do czerwca br. liderem segmentu dwutygodników people było „Party. Życie Gwiazd" (Edipresse Polska).

Według danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy średnia sprzedaż dwutygodnika "Party" wyniosła w pierwszym półroczu 2017 roku 154 822 egz. (spadek w porównaniu z pierwszym półroczem ub.r. o 17,72 proc.). 

Na drugim miejscu był dwutygodnik "Show" (Wydawnictwo Bauer) – 125 415 egz. (spadek o 20,19 proc.), a na trzecim "Viva!" (Edipresse Polska) – 90 451 egz. (spadek o 6,92 proc.).
Dalej były "Gala" (Burda Publishing Polska) - 69 799 egz. (spadek o 17,94 proc.) i "Flesz Gwiazdy & Styl" (Edipresse Polska), który zanotował największy spadek w segmencie – o 21,9 proc., do 60 403 egz.

(IKO, 10.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 11, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maciej Chudkiewicz zastępcą redaktora naczelnego "Tygodnika Solidarność"

Maciej Chudkiewicz jest związany z "Tygodnikiem Solidarność" od 2009 roku (fot. Studio Grandessa)

Maciej Chudkiewicz z początkiem września br. objął stanowisko zastępcy redaktora naczelnego "Tygodnika Solidarność" (Spółka Tysol).

Maciej Chudkiewicz jest związany z "Tygodnikiem Solidarność" od 2009 roku. Przez lata był dziennikarzem zajmującym się tematyką gospodarczą. - Jako zastępca redaktora naczelnego będę zarządzał pracą redakcji. Poza tym moim głównym zadaniem jest zbudowanie pozycji tygodnika na rynku i podniesienie sprzedaży. Chcielibyśmy osiągnąć sprzedaż na poziomie 30-40 tys. egzemplarzy. W miarę możliwości będę także pisał teksty o polityce – mówi Maciej Chudkiewicz, który objął nowo utworzone stanowisko.

Obowiązki redaktora naczelnego "Tygodnika Solidarność" pełni Ewa Zarzycka, która oficjalnie funkcję ma przejąć w październiku br.

(JOK, 11.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY