Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Czwórka wprowadza audycję o literaturze faktu

(fot. pixabay.com)

Do jesiennej ramówki radiowej Czwórki trafi "Faktofonia" - nowa audycja poświęcona literaturze faktu.

Do programu zapraszani będą autorzy reportaży, biografii, komiksów opartych na faktach, wywiadów rzek i albumów fotograficznych poświęconych fotografii dokumentalnej. "Faktofonię" poprowadzi dziennikarka Czwórki Dominika Klimek. Audycja emitowana ma być od 2 października w poniedziałki między 19 a 20. Czwórka nadaje w internecie i na multipleksie radia cyfrowego.

(KOZ, 10.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polskie Radio 24 i Telewizja Republika szykują wspólny program

(fot. pixabay.com)

Polskie Radio 24 i Telewizja Republika pracują nad wspólnym programem publicystycznym – dowiedział się ”Presserwis”.

O planowanej wspólnej audycji w zeszłym tygodniu mówił radzie programowej Polskiego Radia, prezentując jesienną ramówkę rozgłośni, jej redaktor naczelny Paweł Badzio. Według naszych informacji część członków rady skrytykowała wówczas pomysł programu z TV Republika. Rada na posiedzeniu w tym tygodniu przyjęła stanowisko, w którym stwierdziła, że pierwszym wyborem w przypadku takiej współpracy powinny być media publiczne.

Redaktor naczelna Telewizji Republika Dorota Kania potwierdziła ”Presserwisowi”, że stacja planuje z Polskim Radiem 24 program weekendowy, w którym komentowane będą wydarzenia mijającego tygodnia. 

Paweł Badzio odesłał nas do rzeczniczki Polskiego Radia Małgorzaty Kaczmarczyk, a ta stwierdziła, że rada programowa Polskiego Radia nie zajmowała się tą sprawą, a na pytanie, czy takie program jest planowany, nie odpowiedziała. 

Wspólne programy tworzą również inne media: ”Śniadanie w Radiu Zet” (Radio Zet z Polsat News) i ”Salon dziennikarski” (Radio Warszawa, tygodnik ”Idziemy”, wPolityce.pl i TVP Info).

(KOZ, 10.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.