Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paweł Nowacki reprezentuje w Polsce Flowplayer.com

(fot. flowplayer.com)

Paweł Nowacki został sales partnerem na Polskę szwedzkiej platformy wideo Flowplayer.com.

Nowacki ma reprezentować Flowplayer.com w Polsce. Będzie tę funkcję łączył z dotychczasowymi - jest m.in. business development directorem w agencji Delve i sales network partnerem w firmie konsultingowej Growmatica. 

Flowplayer.com to platforma wideo, która ma ułatwiać monetyzację treści. W Polsce korzystają z niej Infor Biznes, Bonnier Business Polska i PMPG Polskie Media.

(JM, 10.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 11, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Lis w sierpniu br. pozyskał najwięcej obserwujących na Twitterze

Tomasz Lis wciąż ma więcej obserwujących na Twitterze. Teraz to już 763 tys. (fot. archiwum Press)

Dziennikarzem, który ma najwięcej obserwujących na Twitterze, pozostał Tomasz Lis. W sierpniu br. jego konto obserwowało 763 tys. osób, odnotowało więc 3-proc. wzrost - wynika z raportu firmy Sotrender.

W sierpniu br. w kategorii Media Tradycyjne liderem było ponownie konto TVN 24, które odnotowało wzrost liczby obserwujących o 0,8 proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca. Dało to wynik na poziomie 1,3 mln obserwujących. Na kolejnych pozycjach znalazły się: MTV Polska – 1 mln obserwujących (wzrost o 0,5 proc.), "Newsweek Polska" – 873 tys. (wzrost o 0,7 proc.), "Gazeta Wyborcza" – 746 tys. (wzrost o 0,5 proc.), TVP Info – 665 tys. (wzrost o 0,5 proc.).

"Newsweek" oraz "Gazeta Wyborcza" rozpoczęły także ranking liderów w kategorii Prasa. Na trzecim miejscu znalazło się konto tygodnika "Wprost" - z liczbą obserwujących na poziomie 445 tys. (wzrost o 0,2 proc.).

Spośród stacji radiowych najwięcej obserwujących na Twitterze miało Radio Tok FM - 320 tys. (wzrost o 0,4 proc.). Kolejne były Radio Eska – 73 tys. (wzrost o 0,7 proc.) i Program III Polskiego Radia – 46 tys. (wzrost o 0,8 proc.).

W kategorii Portale internetowe najwięcej obserwujących miały Gazeta.pl – 606 tys. (wzrost o 0,4 proc.), Weszlo.com – 137tys. (wzrost o 1 proc.) i Natemat.pl – 56 tys. (wzrost o 0,8 proc.).

Dziennikarzem, który ma najwięcej obserwujących, pozostał Tomasz Lis - 763 tys. osób (wzrost o 3 proc.). Na kolejnych miejscach znaleźli się Jarosław Kuźniar – 609 tys. obserwujących (wzrost o 0,9 proc.) i Mateusz Borek – 524 tys. (wzrost o 1 proc.).

(JOK, 11.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo