Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 09, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN i Prymat szukają Mistrza Smaku

100 najlepszych przepisów Mistrzów Smaku trafi do książki kucharskiej (fot. materiały prasowe)

Wystartowała akcja pt. Mistrz Smaku zorganizowana przez telewizję TVN oraz Prymat sp. z o.o., producenta przypraw.

Główną platformą komunikowania akcji jest strona internetowa Mistrzsmaku.tvn.pl. Akcja ma wyłonić najlepszych kucharzy wśród zwykłych Polaków. Mistrza Smaku może zgłosić każdy, główna nagroda to 100 tys. zł. Jury wybierze także 100 najlepszych przepisów do książki kucharskiej, z której dochód zostanie przekazany na konto Fundacji TVN.

Działania obejmują telewizję TVN, internet, a także materiały POS w sklepach w całej Polsce. Przez blisko cztery miesiące akcja komunikowana będzie na antenie telewizji TVN - poprzez specjalne spoty promocyjne i programy "Dzień dobry TVN".

Do promocji wynajęto także rozpoznawalne osoby, w akcji udział wezmą m.in.: Natalia Siwiec, Edyta Herbuś, Joanna Krupa, Patricia Kazadi, Michał Piróg i Mariusz Czerkawski. Wsparcia udzielą też influencerzy: Fit Lovers, Blowek, Reżyser Życia, Miss PK Project, Damian Kordas, Modny Tata i Piotr Ogiński.  Projekt wspierany jest również komunikatami na stronie Prymat.pl, a także w jednym z największych serwisów kulinarnych DoradcaSmaku.pl oraz w mediach społecznościowych.

(CP, 09.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 11, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Koprodukcja TVP z nagrodą na Festiwalu Filmowym w Wenecji

(fot. Screen z Youtube)

Film dokumentalny "Książę i dybuk" w reżyserii Elwiry Niewiery i Piotra Rosołowskiego dostał nagrodę dla najlepszego dokumentu o kinie i sztuce filmowej na 74. Festiwalu Filmowym w Wenecji. Jednym z koproducentów jest Telewizja Polska.

"Książę i dybuk" miał premierę w sekcji Venice Classics Documentary, jest koprodukcją polsko-niemiecką opowiadającą o życiu Michała Waszyńskiego, który przed II wojną światową reżyserował znane filmy w Polsce (m.in. z Eugeniuszem Bodo), a po wojnie produkował filmy hollywoodzkie kręcone w Europie.

Producentami są Film Art Production, Kundschafter Filmproduktion i Zero one film; koproducentami: TVP Kultura, Rundfunk Berlin Brandenburg, Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny, Chimney Poland i Instytut Adama Mickiewicza. Film jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.


(JM, 11.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo