Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 07, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wygnański zastąpił Pokrzywę na stanowisku red. nacz. "Media & Marketing Polska"

Tomasz Wygnański (fot. materiały prasowe)

Tomasz Wygnański zastąpił Piotra Pokrzywę na stanowisku redaktora naczelnego "Media & Marketing Polska" (Wydawnictwem VFP). Pokrzywa nadal będzie współpracował z wydawnictwem, jako dyrektor ds. projektów specjalnych.

Piotr Pokrzywa był redaktorem naczelnym magazynu przez ostatnie 5 lat, pracował również nad rozbudową oferty wydawnictwa, działalnością konferencyjną, szkoleniową i konkursami branżowymi. Teraz Pokrzywa będzie współpracował z Wydawnictwem VFP, ale jako dyrektor ds. projektów specjalnych.

Tomasz Wygnański jest związany z wydawnictwem VFP Communications od ponad 15 lat. Przez ostatnie 5,5 roku zajmował stanowisko zastępcy redaktora naczelnego. Zastępcą Wygnańskiego zostanie Piotr Machul. (CP)

(CP, 07.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 08, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agata Konarska z TVP rzeczniczką Festiwalu Piosenki w Opolu

Agata Konarska została rzeczniczką festiwalu w Opolu i razem z Rafałem Brzozowskim poprowadzi 16 września koncert "Premiery" (screen z YouTube)

Agata Konarska, dziennikarka TVP, została rzeczniczką prasową 54. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Festiwal odbędzie się od 15 do 17 września br. Głównym organizatorem imprezy jest TVP.

Agata Konarska jako rzeczniczka prasowa 54. KFPP w Opolu będzie także prowadzić studio festiwalowe na antenie TVP 1. Razem z Rafałem Brzozowskim poprowadzi też 16 września br. koncert "Premiery". - Przygotowaliśmy w sumie 60 minut studia festiwalowego, które pojawiać się będzie na antenie TVP 1 już od 13 września br. Specjalne wydania zaplanowaliśmy od 15 do 17 września. Ponadto przez trzy dni przeprowadzimy ponad 700 minut transmisji koncertów w TVP 1 i TVP Polonia. W Opolu przez cały czas będzie pracować 170-osobowa ekipa Telewizji Polskiej - powiedziała "Presserwisowi" Agata Konarska.

Podczas 54. KFPP w sześciu koncertach wystąpi ponad 100 artystów. Opolski festiwal otworzy 15 września br. o godz. 20.20 koncert jubileuszowy Maryli Rodowicz „Wariatka tańczy – 50 lat na scenie”.


Maciej Kucharski

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo