Temat: fotografia prasowa

Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 05, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Reuters uruchomił granty dla fotoreporterów

(fot. Agnali / pixabay.com / lic. CC0)

Fotoreporterzy i studenci fotografii z całego świata mogą aplikować o granty przyznawane przez agencję Reuters w ramach nowego programu dla fotoreporterów.

Agencja ogłosiła swój nowy program na trwającym właśnie we Francji prestiżowym festiwalu Visa Pour l'Image International w Perpignan. Reuters postanowił poprzez ten projekt "rekrutować i rozwijać nową generację fotoreporterów, którzy mają opowiadać oryginalne historie z całego świata".

Aplikacje można składać od 10 września do 10 grudnia. Reuters przyzna granty w wysokości 5 tys. dol. maksymalnie ośmiu osobom. Zalecane są projekty, które da się zrealizować blisko miejsca zamieszkania w czasie kilku tygodni lub miesięcy. Mają być wykonane w przyszłym roku i będą dystrybuowane za pomocą platformy Reutersa. W ich realizacji ma pomagać Yannis Behrakis, senior editor w Reutersie.

Aplikujący muszą przesłać CV, portfolio składające się z 35-50 zdjęć lub fotoreportaży oraz list motywacyjny dokładnie opisujący projekt lub pomysł na który chcą przeznaczyć grant na adres ReutersPhotoGrant@thomsonreuters.com. Portfolio można przesłać w formie linku do platformy hostingowej z plikami. (JM)

(JM, 05.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: fotografia prasowa

Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 05, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grzegorz Kossakowski odchodzi z Agory

fot. materiały prasowe

Grzegorz Kossakowski, członek zarządu Agory, odchodzi ze spółki. Kandydatami do zarządu Agory są Anna Kryńska-Godlewska i Grzegorz Kania.

Jak poinformowała Agora, Grzegorz Kossakowski złożył we wtorek 5 września rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu ze skutkiem na dzień złożenia rezygnacji.

Kossakowski w zarządzie Agory zasiadał od stycznia 2009 roku. W latach 2009-2012 pełnił funkcję dyrektora finansowego spółki. Do Agory trafił w listopadzie 2000 roku. W latach 1996-2000 pracował w firmie doradczej Arthur Andersen w dziale doradztwa inwestycyjnego.

Jednocześnie Agora-Holding, akcjonariusz Agory, złożyła wniosek o zwołanie nadzwyczajnego walnego Zgromadzenia spółki. Spółka zamierza zgłosić dwie kandydatury na członków zarządu: Annę Kryńską-Godlewską i Grzegorza Kanię.

Anna Kryńska-Godlewska od 20 lat jest związana z Media Development Investment Fund, gdzie przez ostatnie dziewięć lat pełniła funkcję członka zarządu i dyrektor inwestycyjnej odpowiedzialnej za inwestycje funduszu w sektorze mediów w Europie, Azji, Afryce oraz w Ameryce Południowej. Kryńska-Godlewska jest członkiem rady nadzorczej Agory.

Grzegorz Kania od 2012 roku pełnił funkcję CFO w Ringier Axel Springer Polska, a od 2004 roku – w Grupie Onet-RAS Polska. W latach 2008-2011 kierował finansami w skandynawskiej Grupie Kapitałowej BLStream. Od 2003 do 2008 roku był zastępcą dyrektora finansowego UPC Polska.

(KOZ, 05.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo