Temat: internet

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 05, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Beata Biel koordynuje projekt TVN 24 dofinansowany przez Google

Beata Biel prowadziła szkolenia i wykłady dla dziennikarzy (screen z YouTube.com)

Beata Biel pracuje nad projektem Konkret 24 - serwisem TVN 24, który ma zajmować się walką z tzw. fake newsami. Dostał on dofinansowanie z funduszu Google DNI Innovation Fund.

Beata Biel pracę w pionie portali informacyjnych TVN 24 rozpoczęła we wrześniu br., jest koordynatorką projektu Konkret 24 - który ma być społecznościowym serwisem zajmującym się walką z postprawdą. "Mam nadzieję dostarczyć Wam najlepszy projekt anty-fakenewsowy w Polsce, Konkret24" - napisała na Facebooku Beata Biel, dodając, że to "pierwsze dni nowej pracy w starym miejscu pracy".

Biel ostatnio zajmowała się organizacją szkoleń medialnych, od jesieni 2015 roku do wiosny br. była odpowiedzialna za szkolenie dziennikarzy z Europy Środkowo-Wschodniej w Google News Lab. Wcześniej związana była m.in. z telewizją TVN (głównie redakcją "Uwagi" i "Superwizjera"). W 2008 roku otrzymała nagrodę Grand Press za najlepszy reportaż telewizyjny (audycja "Pomoc w śmierci").

Więcej przeczytasz w "Presserwisie".

(JM, 05.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 05, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rekwizyty z "Lombard. Życie pod zastaw" do kupienia na Olx.pl

Dochód ze sprzedaży rekwizytów przeznaczony zostanie na cele charytatywne Fundacji TV Puls "Pod Dębem", pomagającej seniorom (fot. materiał prasowy)

4 września br. o godz. 18.20 w TV Puls został wyemitowany pierwszy odcinek serialu "Lombard. Życie pod zastaw". W tym czasie na Olx.pl zostało uruchomione konto z rekwizytami z serialu.

Od poniedziałku do piątku, w trakcie premiery każdego z 39 odcinków serialu "Lombard. Życie pod zastaw", na stronie Olx.pl pojawi się przedmiot, który zagrał w produkcji. Wśród rekwizytów, które pojawią się na specjalnym, dedykowanym serialowi koncie Olx, znajdą się m.in. instrument muzyczny didgeridoo, krasnal ogrodowy zastawiony przez Ziutka (bohater grany przez Henryka Gołębiewskiego), biżuteria, którą nosi serialowa Andżelika (Dominika Skoczylas). Dochód z przedsięwzięcia przeznaczony zostanie na cele charytatywne Fundacji TV Puls "Pod Dębem", pomagającej seniorom.

"Lombard. Życie pod zastaw", seria składająca się z 39 odcinków, opowiada historie ludzi, którzy pojawiają się w lombardzie, by zastawić swoje rzeczy. Producentem wykonawczym serialu jest Studio A. Serial ma być emitowany o godzinie 18.20.

(JOK, 05.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo