Temat: konkursy i nagrody

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 04, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Do 16 września br. można zgłaszać filmy do Grand Video Awards

Do 16 września br. można zgłaszać filmy do Grand Video Awards. Zwycięzców  poznamy podczas uroczystej gali 12 października br.   

Grand Video Awards to konkurs dla najbardziej kreatywnych i oryginalnych autorów wideo w internecie organizowany przez magazyn „Press”. Jest przeznaczony dla niezależnych twórców oraz dla pracowników tworzących wideo w agencjach reklamowych i PR, domach produkcyjnych, studiach filmowych i postprodukcyjnych. Filmy oceni jury, w skład którego wejdą specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy z dziedziny produkcji telewizyjnej, filmowej i internetowej, eksperci z agencji reklamowych, dyrektorzy zarządzający największych marek oraz uznani twórcy wideo w sieci.

Zgłoszenia są przyjmowane do 16 września br. przez formularz dostępny na stronie internetowej www.grandvideoawards.pl. Zwycięzców trzeciej edycji Grand Video Awards poznamy podczas gali 12 października br. w kinie Iluzjon w Warszawie.

Partnerzy konkursu to: T-Mobile, NCK, OTO Film, Audio Network. Partner technologiczny: Asus. Partner kreatywny: Change Serviceplan. Partnerem gali jest Film Garden.

Sieci partnerskie: Epic Makers, Gamellon, Get Hero, LifeTube, Mediakraft, TalentMedia, Video Brothers. 

Patroni medialni: Eurozet, Brand 24, YT 360, ApyNews, Tube News, Grazia.

Maciej Kucharski

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: telewizja

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 05, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Telewizja Polska pracuje nad internetowym serwisem lifestylowym

W programie "Pytanie na śniadanie" pokazywane są liczne poradniki (screen TVP 2)

Publiczna telewizja planuje uruchomienie internetowego serwisu lifestylowego - dowiedział się "Presserwis". To pierwszy tego typu projekt w TVP.

Według naszych informacji prace nad serwisem są zaawansowane. - Ma powstać na bazie marki "Pytanie na śniadanie". Tematyka będzie jednak o wiele szersza niż w przypadku poradnikowego programu telewizyjnego - powiedział "Presserwisowi" Maciej Stanecki, członek zarządu TVP.

- To będzie typowy serwis lifestylowy. Znajdą się w nim treści poradnikowe, przepisy kulinarne i liczne wywiady - mówi Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, szefowa programu "Pytanie na śniadanie" TVP 2. - Punktem wyjścia będzie kontent "Pytania na śniadanie". Jednak chcemy umieszczać na stronie o wiele więcej informacji. Planujemy tworzenie własnych treści przeznaczonych tylko do serwisu. Strona będzie multimedialna z opcją VoD - dodaje Adamiak-Sroczyńska. Na razie TVP nie zdradza daty startu.

Więcej przeczytasz w "Presserwisie".

Maciej Kucharski

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo