Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 02, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Magazyn "Kukbuk" przygotował wydanie specjalne dla dzieci i rodziców

Magazyn "Kukbuk Dzieciaki" będzie promowany w sieci kin Cinema City i w Kuchni+

Pierwsze specjalne wydanie magazynu "Kukbuk" (Kukbuk) skierowane do dorosłych i do dzieci - "Kukbuk Dzieciaki" - ukaże się 1 września w nakładzie 46 tys. egz.

Magazyn "Kukbuk Dzieciaki" został przygotowany z myślą o dorosłych oraz dzieciach w wieku 5-12 lat; współtworzyły go dzieci. Będzie liczyć 128 stron, nakład wyniesie 46 tys. egz., cena 26 zł. Dorośli znajdą tam m.in. sześć felietonów autorstwa psychologów dziecięcych, a dzieci m.in. komiksy, przepisy kulinarne, pomysły na zabawy. Redaktor naczelną tego wydania jest Daria Pawlewska, jednocześnie wydawca i naczelna "Kukbuka". Dyrektor artystyczną wydania specjalnego jest Oliwia Gede-Niewiadomska. 

Wydanie "Kukbuk Dzieciaki" będzie promowane w sieci kin Cinema City i w kanale Kuchnia+. Będzie ono dostępne w salonach prasowych przez trzy miesiące, a w sklepie internetowym wydawcy przez cały rok.

Press

(JOK, 02.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 02, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Cezary Gmyz nie zamierza przepraszać za "nazistowskiego wydawcę"

Tak na Twitterze z "Faktem" dyskutował Cezary Gmyz (screen Twitter.com)

1 września br. Cezary Gmyz określił wydawcę "Faktu" - Ringier Axel Springer Polska - "nazistowskim wydawcą". RASP zapowiedział pozew. Jak dowiedział się "Presserwis" Cezary Gmyz nie zamierza przepraszać.

1 września "Fakt" odnosząc się do informacji, którą podał "Presserwis" i Press.pl zamieścił na Twitterze wpis: "Wyciekła instrukcja dla dziennikarzy #TVP. Internauci oburzeni fakt.pl". Chodzi o instrukcję przekazaną dziennikarzom TVP przez Klaudiusza Pobudzina, aby w kontekście rocznicy wybuchu II wojny światowej nie mówili "hitlerowcy" czy "naziści", tylko "Niemcy".

W odpowiedzi na wpis "Faktu" Cezary Gmyz napisał: "Jest coś w tym wysoce niestosownego, że to Fakt się oburza. Nie sądzisz, że powinniście milczeczeć @RobertFelus mając nazistowskiego wydawcę".

Odpowiedź wydawcy była natychmiastowa. - Porównanie Cezarego Gmyza uważamy za niedopuszczalne w każdym wymiarze i w związku z tym podejmujemy odpowiednie kroki prawne - powiedziała "Presserwisowi" i Press.pl Agnieszka Odachowska, dyrektor komunikacji korporacyjnej Grupy Onet-RASP.

Jak dowiedział się "Presserwis" Cezary Gmyz w piątek otrzymał pismo przedprocesowe od RASP. Dziennikarz nie zamierza jednak przepraszać i skierował pismo do adwokata. Na Twitterze napisał z kolei: "Prowadziłem samochód. Więc dopiero teraz widzę, że Fakt usunął swojego twitta na który odpowiadałem. Ja swojego nie usunąłem".

W "Press" (05-06/2017) opisujemy, jak Gmyz pomylił posadę ambasadora z rolą korespondenta zagranicznego.

Więcej przeczytasz w poniedziałkowym wydaniu "Presserwisu".

Press

Cezary Gmyz korespondentem TVP w Berlinie został we wrześniu ub.r., a już w styczniu trafił do rankingu stu najbardziej żenujących mieszkańców stolicy Niemiec. W "Press" (05-06/2017) opisujemy, jak Gmyz pomylił posadę ambasadora z rolą korespondenta zagranicznego.

(JOK, 02.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo