Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 02, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polskie Radio wycofuje się z cyfrowego Radia Rytm

(fot. pixabay.com)

Polskie Radio chce zrezygnować z emisji Radia Rytm na multipleksie radia cyfrowego - dowiedział się "Presserwis" i Press.pl. Jego miejsce ma zająć Radio Chopin.

Polskie Radio uruchomiło muzyczne Radio Rytm w październiku 2013 roku. Początkowo prezentowało głównie muzykę popową, a od stycznia br. gra tylko polską muzykę.
Spółka planuje zastąpić Radio Rytm nową stacją - Radiem Chopin, które nadawało już podczas XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Start na 1 października już w lipcu br. zapowiedzieli przedstawiciele nadawcy.

"Jeśli nastąpi rekonfiguracja oferty nadawczej Polskiego Radia, to z pewnością poinformujemy państwa redakcję jako jedną z pierwszych" - stwierdziła rzeczniczka Polskiego Radia Małgorzata Kaczmarczyk w odpowiedzi na nasze pytania.
Polskie Radio nadaje również cyfrowe Radio Dzieciom.

(KOZ, 02.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 02, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowy magazyn informacyjno-publicystyczny w Polskim Radiu 24

(fot pixabay.com)

W przyszłym tygodniu w ramówce Polskiego Radia 24 zadebiutuje nowy magazyn informacyjno-publicystyczny nadawany w południe - dowiedział się "Presserwis" i Press.pl.

Godzinny program ma być przedstawieniem wydarzeń, które działy się do południa danego dnia. Składać się będzie z bloku z informacjami z kraju, materiałów przygotowanych przez naczelne redakcje Polskiego Radia: publicystyki międzynarodowej, gospodarczej i sportowej, a także z części publicystycznej, czyli rozmów z gośćmi.

Jednocześnie od września Polskie Radio 24 przywraca wydania serwisów informacyjnych w weekendy w połowie godziny. Zrezygnowano z nich w kwietniu br.

Wśród nowych audycji, jakie planuje rozgłośnia na jesień, będzie m.in. magazyn o patologiach wymiaru sprawiedliwości.

(KOZ, 02.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.