Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 01, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Make Poland Great Again" nowe satyryczne show Gazeta.pl i Make Life Harder

"Make Poland Great Again" to największy jak dotąd projekt wideo Gazeta.pl (fot. materiał prasowy)

4 września br. o godz. 18.00 odbędzie się premiera "Make Poland Great Again", internetowy show Gazeta.pl i ekipy Make Life Harder - duetu Jakobe i Rafała.

Stronę Make Life Harder śledzi w internecie 220 tys. osób. Od 4 września br. jej autorzy będą mieli nowe satyryczne show w Gazeta.pl. Jakobe i Rafał będą mówić o polityce i ostatnich wydarzeniach lekko i z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru. Będzie m.in. o złotym medalu dla Bartłomieja Misiewicza, ekspertyzie ws. Puszczy Białowieskiej autorstwa specjalisty od pilarek czy szacunkach liczebności demonstracji różniące się o 200 tys. osób.

"Make Poland Great Again" to największy jak dotąd projekt wideo Gazeta.pl. Odcinki będą publikowane na stronie głównej Gazeta.pl, a także na Facebooku i kanale na Youtube w poniedziałki o godz. 18.

(JOK, 01.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 02, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rafał Kerger redaktorem naczelnym Wnp.pl, łączy redakcje czterech serwisów

Rafał Kerger jest obecnie redaktorem naczelnym czterech serwisów w Grupie PTWP (fot. archiwum własne)

Rafał Kerger w sierpniu br. został redaktorem naczelnym Wnp.pl. To już czwarty serwis, którym zarządza w Grupie Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości. Jego zadaniem jest stworzenie jednego newsroomu dla redakcji internetowych.

Rafał Kerger jest obecnie redaktorem naczelnym czterech serwisów w Grupie PTWP: Portalsamorzadowy.pl (zajmujący się tematyką od edukacji do gospodarki odpadami, skierowany do firm z sektora komunalnego, samorządowców i urzędników); Parlamentarny.pl (o tematyce politycznej); PulsHR.pl (o rynku pracy, skierowany do dyrektorów personalnych i HR-owców), a od sierpnia br. także Wnp.pl (poświęcony przemysłowi, m.in. górnictwu, energetyce, sektorowi nafty i chemii oraz budownictwu).
Dotychczas serwis Wnp.pl działał wspólnie z redakcją periodyku "Nowy Przemysł". Teraz jego redakcja została wyodrębniona.

- Rozpoczynamy proces tworzenia jednego newsroomu dla tych czterech redakcji internetowych. Chcemy wykorzystać efekt synergii i doprowadzić do lepiej zorganizowanej i efektywniejszej pracy. W tym momencie zespół liczy 31 osób, ale planujemy go jeszcze wzmocnić. W ramach pierwszych decyzji wyodrębniliśmy np. trzyosobowy dział wideo dla wszystkich serwisów – mówi Rafał Kerger.

Nowy naczelny ma w planach także zmianę layoutów stron poszczególnych serwisów i wdrożenie nowych funkcjonalności. - To jednak plany na kolejne miesiące – mówi.

Grupa PTWP miała w pierwszym kwartale 2017 roku niecałe 12 mln przychodu i 1,567 mln zł straty netto. PTWP jest wydawcą czasopism: "Nowy Przemysł", "Rynek Zdrowia", "Farmer", "Rynek Spożywczy" oraz serwisów: Wnp.pl, Rynekzdrowia.pl, Portalspozywczy.pl, Dlahandlu.pl, Rynekaptek.pl, Propertynews.pl, Farmer.pl. Organizuje też wydarzenia, m.in. European Economic Congress.

(JOK, 02.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo