Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 01, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Kowalczyk redaktorem naczelnym Expressu Ilustrowanego i Dziennika Łódzkiego

Marcin Kowalczyk (fot. Grzegorz Gałasiński / Polska Press)

Marcin Kowalczyk od 1 września br. jest redaktorem naczelnym Expressu Ilustrowanego oraz Dziennika Łódzkiego.

Marcin Kowalczyk od września odpowiedzialny jest za rozwój obu dzienników wydawanych przez Polska Press w Łodzi: Dziennika Łódzkiego oraz Expressu Ilustrowanego. Tytuły zachowują swój odrębny charakter.

Marcin Kowalczyk z Polska Press i dziennikami regionalnymi związany jest od ponad 25 lat. Zaczynał w 1991 roku w Dzienniku Łódzkim, w którym pracował do 2001 roku, kiedy został redaktorem naczelnym Expressu Ilustrowanego. Przez 10 lat pracy w Dzienniku Łódzkim był  m.in. szefem działu miejskiego, szefem działu krajowego, zastępcą redaktora naczelnego i p.o. redaktora naczelnego. Jest m.in. laureatem nagrody Redaktor Naczelny Roku przyznanej przez branżowy magazyn Media&Marketing Polska. W ostatnich latach uczestniczył w pracach jury prestiżowych konkursów dziennikarskich, w tym Grand Press oraz Stowarzyszenia Gazet Lokalnych Local Press.

Dotychczasowy redaktor naczelny Dziennika Łódzkiego - Robert Sakowski - rozstał się ze spółką.

(01.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.