Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 31, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radosław Mróz rozstaje się z radiową Trójką

Z Programu III odchodzi serwisant Radosław Mróz. W czwartek wieczorem pożegnał się ze słuchaczami.

”Bardzo państwu dziękuję za ponad sześć, niemal siedem lat spotkań na antenie Programu III. Bardzo dziękuję za życzliwość. Za to, że mogłem się rozwijać przy Myśliwieckiej 3/5/7. Przy najpiękniejszym radiowym adresie świata” – powiedział na zakończenie serwisu o godz. 19 Radosław Mróz.

Radosław Mróz do radiowej Trójki trafił w lutym 2011 roku. Jednocześnie jest dziennikarzem telewizji TVN 24. Wcześniej pracował m.in. w Radiu dla Ciebie i TVP Białystok.

(KOZ, 31.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 02, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Do Trójki wraca po latach audycja "Winien i ma"

Wracającą po latach do Trójki audycję "Winien i ma" raz w miesiącu poprowadzi jej twórca Wiktor Legowicz (screen z YouTube)

Nowe audycje Tomasza Żądy i Hieronima Wrony, powrót programu "Winien i ma" oraz "Poczekalnia listy przebojów" znajdą się wśród zmian szykowanych przez Program III Polskiego Radia na jesień.

Dziennikarze muzyczni Trójki będą gospodarzami nowego pasma emitowanego od poniedziałku do piątku po 15. Audycje publicystyczne, nadawane dotychczas po 15, przesunięte zostaną na późny wieczór.

Tomasz Żąda poprowadzi nowy program w poniedziałki po 13, promowani w nim mają być młodzi twórcy. Nowością będzie także audycja Hieronima Wrony (w niedziele po 19), w której wyjaśni on z ekspertami podstawowe zagadnienia muzyczne.

Piosenki, które tworzą tzw. poczekalnię ”Listy przebojów Programu Trzeciego” (od 31. do 50. miejsca) prezentowane będą w nowej audycji Piotra Barona w soboty od 7 do 9.
Do ramówki Trójki wraca po latach audycja ekonomiczna "Winien i ma" (w piątki po 9), którą w latach 80. stworzył Wiktor Legowicz. Program będzie komentować paradoksy polskiej gospodarki, często w satyryczny sposób. Według planów Legowicz prawdopodobnie poprowadzi program raz w miesiącu.

Jesienna ramówka Programu III wprowadzona zostanie w poniedziałek 4 września.

(KOZ, 02.09.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.