Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 31, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Towarzystwo Dziennikarskie wysyła list z gratulacjami do Tomasza Piątka

(Wydawnictwo Arbitror)

"W imieniu Towarzystwa Dziennikarskiego pragnę pogratulować Panu książki *Macierewicz i jego tajemnice* . Gratulujemy także Pana wydawcy - wydawnictwu Arbitror" - napisali przedstawiciele Towarzystwa Dziennikarskiego.

List otwarty ma być wsparciem, jakie środowisko dziennikarskie okazuje autorowi książki "Macierewicz i jego tajemnice". Towarzystwo przyznaje, że trud, jaki zadał sobie Tomasza Piątek zbierając materiały do swojej publikacji, to "solidna i odważna praca dziennikarska".

Press

W "Press" (wydnie 09-10/2017) przeczytasz rozmowę z Tomaszem Piątkiem.

(CP, 31.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 31, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Infor, wydawca "DGP", obchodzi 30-te urodziny

Ryszard Pieńkowski (fot. Rafał Meszka / Infor)

1 września 2017 r. przypada 30-ta rocznica powstanie Inforu, wydawcy "Dziennika Gazety Prawnej". Z tej okazji w czwartkowym "DGP" ukazał specjalny materiał prezentujący historię firmy.

Założycielem i głównym autorem sukcesu Grupy Infor jest Ryszard Pieńkowski, który kieruje założoną przez siebie spółką od 1987 roku. W tym czasie udało mu się przekształcić kilkuosobową firmę w jednego z największych w Polsce dostawców informacji prawno-gospodarczej.

Infor na początku działalności występował jako Biuro Informacji Organizacyjno-Prawnej Inform - zajmował się produkcją i sprzedażą segregatorów z tematycznie poukładanymi kserokopiami Dzienników Ustaw i Monitorów Polskich. Wydawnictwo nosiło tytuł "Prawo Rzemieślnika", a po czterech latach zostało przekształcone w tygodnik "Prawo Przedsiębiorcy".

Ciągłe zmiany przepisów sprawiły, że lawinowo rosło zainteresowanie wydawanymi przez Infor poradniczymi czasopismami dla księgowych, przedsiębiorców, menedżerów i prawników. Siedem lat po założeniu firmy, w 1994 roku, Ryszard Pieńkowski stworzył "Gazetę Prawną", która dziś ukazuje się jako "Dziennik Gazeta Prawna". 

* * *

Ryszard Pieńkowski jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, a także studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania UW oraz w Szkole Głównej Handlowej. Swoje życie zawodowe związał z zarządzaniem i organizacją pracy w firmach o różnym profilu działalności. Od najmłodszych lat zainspirowany osiągnieciami Samuela Waltona, twórcy Wal Mart-u, a także Jacka Welcha, twórcy m.in. General Electric.

(CP, 31.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo