Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 30, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Koszalin z programami wideo z lokalnych redakcji

Radio Koszalin będzie nadawać audycje lokalne (fot. WerbeFabrik / Pixabay.com)

Radio Koszalin pracuje nad wdrożeniem streamingu wideo na swojej stronie Prk24.pl. Rozgłośnia chce w ten sposób promować informacje przygotowane w lokalnych redakcjach.

W ubiegłym roku ruszyła nowa odsłona serwisu internetowego Radia Koszalin. - Nieustannie poszukujemy nowych sposobów na uatrakcyjnienie strony. Obecnie pracujemy nad streamingiem - mówi Jarek Rochowicz, zastępca dyrektora programowego ds. nowych mediów. - Z jego pomocą chcemy nadawać wideo z lokalnych redakcji w Słupsku, Kołobrzegu, Szczecinku, Pile i oczywiście z Koszalina - dodaje.

Radio Koszalin z myślą o nowym projekcie poszukuje także dziennikarza nowych mediów, czyli kogoś, kto będzie posiadał umiejętność redagowania tekstów, montażu wideo i będzie swobodnie poruszał się mediach społecznościowych.

(JOK, 30.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 30, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kamil Baleja z nowym porannym show na antenie Radia Złote Przeboje

(fot. Agora)

Radio Złote Przeboje rozpocznie nadawanie nowego porannego programu Kamila Balei "Złote Przeboje na dzień dobry" już w piątek, 1 września.

- To będzie najbardziej nieprzewidywalne, optymistyczne i energiczne poranne radiowe show w Polsce - mówi Kamil Baleja.

Codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 6:00 prezenter powita słuchaczy Radia Złote Przeboje i będzie im towarzyszył aż do godziny 10:00. W tym czasie wraz z zespołem będzie budzić słuchaczy stacji, opowiadając o tym, co dla nich ciekawe, aktualne, zaskakujące i zabawne. Poranny program będzie towarzyszyć słuchaczom w najważniejszych chwilach poranka i sprawiać, że przejdą przez resztę dnia z uśmiechem na twarzy i naładowani pozytywną energią.


(30.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.