Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 30, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Koszalin z programami wideo z lokalnych redakcji

Radio Koszalin będzie nadawać audycje lokalne (fot. WerbeFabrik / Pixabay.com)

Radio Koszalin pracuje nad wdrożeniem streamingu wideo na swojej stronie Prk24.pl. Rozgłośnia chce w ten sposób promować informacje przygotowane w lokalnych redakcjach.

W ubiegłym roku ruszyła nowa odsłona serwisu internetowego Radia Koszalin. - Nieustannie poszukujemy nowych sposobów na uatrakcyjnienie strony. Obecnie pracujemy nad streamingiem - mówi Jarek Rochowicz, zastępca dyrektora programowego ds. nowych mediów. - Z jego pomocą chcemy nadawać wideo z lokalnych redakcji w Słupsku, Kołobrzegu, Szczecinku, Pile i oczywiście z Koszalina - dodaje.

Radio Koszalin z myślą o nowym projekcie poszukuje także dziennikarza nowych mediów, czyli kogoś, kto będzie posiadał umiejętność redagowania tekstów, montażu wideo i będzie swobodnie poruszał się mediach społecznościowych.

(JOK, 30.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.