Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 30, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Gazeta.pl startuje z nowym formatem wideo

Agora nie chce zdradzić, co stoi za projektem Mpga.gazeta.pl (screen z Mpga.gazeta.pl)

Na stronie Mpga.gazeta.pl trwa odliczanie do startu "nowego show wideo na Gazeta.pl". Strona zostanie uruchomiona 4 września o godz. 18.

Agora nie udziela żadnych informacji na temat projektu. Jednocześnie na swojej stronie Kariera.agora.pl poszukuje m.in. montażysty, koordynatora pracy studia TV, operatora kamery / montażysty obrazu i producenta.

(JOK, 30.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 31, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wirtualna Polska Holding nagradza kluczowych menedżerów akcjami spółki

Co kwartał wybrani menedżerowie WP mogą nabyć akcje holdingu (fot. Press)

Zarząd Wirtualna Polska Holding SA poinformował, że przez Zarząd Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych SA przyjął do depozytu papierów wartościowych 25 975 akcji zwykłych na okaziciela spółki o wartości nominalnej 0,05 zł każda.

Jak wyjaśnia Maria Skoczkowska, specjalista ds. PR Grupy Wirtualna Polska, jest to czynność związana z realizacją programu motywacyjnego - programu opcji menedżerskich w spółce.

- Co kwartał wybrani kluczowi menedżerowie, z którymi zostały zawarte stosowne umowy, mają możliwość objęcia warrantów subskrypcyjnych i na ich podstawie akcji spółki. Jako że są to akcje zdematerializowane (WP jest spółką notowaną na giełdzie - przyp. red.) podlegają one rejestracji w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych i następnie zostają dopuszczone do obrotu przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie i rejestrowane na rachunkach maklerskich osób uprawnionych - wyjaśniła Skoczkowska. Zgodnie z przepisami prawa WP Holding jest zobowiązana do raportowania takich zdarzeń w formie raportu bieżącego.

Skoczkowska nie podaje, którzy menedżerowie tym razem zostali objęci programem motywacyjnym. - Nie możemy udzielić takich informacji poza tymi, które zawarte są w raportach okresowych; to nie jest informacja publiczna - wyjaśnia Skoczkowska.

(AMS, PAP, 31.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo