Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 30, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jesień bez audycji Chacińskiego i Hawryluka w Trójce

(fot. pixabay.com)

W jesiennej ramówce Programu III Polskiego Radia zabraknie audycji "HCH".

"Po 13 latach wspólnego nadawania znów jesteśmy poza anteną, z odrobiną dodatkowego czasu dla siebie, z którego spożytkowaniem na pewno damy sobie radę" – napisał na stronie "HCH" Bartek Chaciński, który tworzył program z Jackiem Hawrylukiem. Przypomniał, że "HCH" powstało w Radiu Bis i w 2007 roku trafiło do Trójki, kierowanej wówczas przez Krzysztofa Skowrońskiego. "Powroty w różnej postaci są więc możliwe i nie jest to definitywne pożegnanie, będziemy się zastanawiać co dalej" – stwierdził Chaciński.

Audycja "HCH" była nadawana w Trójce w nocy z wtorku na środę między północą a 2 w nocy. 

- Audycja została zastąpiona innym pasmem muzycznym decyzją dyrekcji Trójki - informuje Małgorzata Kaczmarczyk, rzeczniczka Polskiego Radia. Nie podaje, jaki program będzie za "HCH" jesienią.

Bartek Chaciński i Jacek Hawryluk (jednocześnie wicedyrektor Dwójki) pozostają prowadzącymi program "Nokturn" w Programie II w czwartki o 23.

(KOZ, 30.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 30, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Koszalin z programami wideo z lokalnych redakcji

Radio Koszalin będzie nadawać audycje lokalne (fot. WerbeFabrik / Pixabay.com)

Radio Koszalin pracuje nad wdrożeniem streamingu wideo na swojej stronie Prk24.pl. Rozgłośnia chce w ten sposób promować informacje przygotowane w lokalnych redakcjach.

W ubiegłym roku ruszyła nowa odsłona serwisu internetowego Radia Koszalin. - Nieustannie poszukujemy nowych sposobów na uatrakcyjnienie strony. Obecnie pracujemy nad streamingiem - mówi Jarek Rochowicz, zastępca dyrektora programowego ds. nowych mediów. - Z jego pomocą chcemy nadawać wideo z lokalnych redakcji w Słupsku, Kołobrzegu, Szczecinku, Pile i oczywiście z Koszalina - dodaje.

Radio Koszalin z myślą o nowym projekcie poszukuje także dziennikarza nowych mediów, czyli kogoś, kto będzie posiadał umiejętność redagowania tekstów, montażu wideo i będzie swobodnie poruszał się mediach społecznościowych.

(JOK, 30.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo