Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 26, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Lidlaki z Ryneczku to odpowiedź Lidla na Świeżaki Biedronki

Lidl rozpoczyna akcję "Lidlaki z Ryneczku" (fot. materiały prasowe)

Lidl Polska wprowadził do sprzedaży pluszowe maskotki w kształcie warzyw i owoców – Lidlaki z Ryneczku. Podobne maskotki (Świeżaki) oferuje już konkurencyjna sieć sklepów Biedronka (Jeronimo Martins Polska).

Lidlaki z Ryneczku będzie można kupić od 28 sierpnia br. za 9,99 zł. W kolekcji znajduje się sześć rodzajów warzyw i owoców: jabłko, marchew, pomidor, brokuł, banan i śliwka. Akcja ma na celu promowanie zdrowej żywności.

"Kolekcję Lidlaków z Ryneczku Lidla wprowadziliśmy w odpowiedzi na liczne prośby naszych klientów, którzy zgłaszali chęć nabycia takich zabawek dla swoich dzieci" - tłumaczy w komunikacie prasowym Aleksandra Robaszkiewicz, PR manager Lidl Polska.

Również 28 sierpnia br. Jeronimo Martins Polska, właściciel sklepów Biedronka, rozpocznie drugą odsłonę akcji "Gang Świeżaków", w ramach której za zakupy w tej sieci będzie można odebrać pluszaki w kształcie warzyw i owoców. Świeżaki będą dostępne za darmo po zebraniu 60 punktów bądź 30 punktów - za tyle otrzymamy mniejszą zabawkę, czyli juniora (zakup produktów za 40 zł daje możliwość otrzymania 1 punktu w formie naklejki). Poprzednia akcja Biedronki cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że w sklepach zabrakło pluszaków.


(IKO, 26.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.