Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 26, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Lotto Eurovolley Poland 2017 to okazja do wypromowania się

Jurajska od ponad 20 lat nosi tytuł oficjalnej wody polskiej siatkówki (fot. materiały prasowe)

Sponsorzy i partnerzy rozgrywanych w Polsce Mistrzostw Europy siatkarzy najwięcej działań zaplanowali na początek i na koniec turnieju.

Mecze turnieju prowadzonego pod nazwą Lotto Eurovolley Poland 2017 rozgrywane są od 24 sierpnia do 3 września br. w Ergo Arenie (Gdańsk/Sopot), Azoty Arenie (Szczecin), Tauron Arenie (Kraków) i Spodku (Katowice). Sponsorem tytularnym imprezy jest Lotto, a sponsorami Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej (CEV): DenizBank i Mikasa. Turniej sponsorowany jest również przez firmy: Plus, LVbet, Fakro, Blachy Pruszyński. Z kolei partnerami biznesowymi Polskiego Związku Piłki Siatkowej są: LeaseTake, Deloitte, IZO NrONE, Jurajska, DPD, Sportowysklep.pl.

- Wszyscy sponsorzy są aktywni podczas meczu otwarcia w Warszawie i finału w Krakowie. Część z nich pojawi się także w innych miastach, w których będą rozgrywane pojedynki – mówi Tomasz Redwan, dyrektor marketingu Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Kampanię w Radiu Zet i outdoor wzdłuż autostrad nawiązujące do turnieju prowadzi firma bukmacherska LVbet, a Jurajska promuje mistrzostwa na nośnikach reklamy zewnętrznej w miastach gospodarzy meczów. - Nasz marka będzie towarzyszyć kibicom w ramach animacji na stoiskach przy okazji wszystkich meczów turnieju oraz w mediach społecznościowych. Jednocześnie wody w nowej, sportowej szacie graficznej otrzymały wsparcie promocyjne w placówkach handlowych i poprzez reklamę zewnętrzną – mówi Wojciech Kosmalski, brand manager Jurajska Spółka Kosmalski.

- Będziemy ze swoimi stoiskami na arenach, gdzie będą rozgrywane mecze reprezentacji Polski. Każdy kibic będzie mógł kupić oficjalną piłkę Mikasa z oficjalnym logo mistrzostw, jak i jej replikę – informuje Mariusz Gruszczyński z Folc Sport, dystrybutor Mikasy w Polsce.

Podczas meczu otwarcia turnieju, w którym Polska na stadionie PGE Narodowym zmierzyła się z Serbią, hostessy Fakro (producent okien dachowych i schodów strychowych) rozdawały tak zwane klaskacze. Z kolei w Krakowie przy Tauron Arenie zostanie ustawiony balon lotniczy z logo Fakro. W związku z wydarzeniem firma przygotowała również oficjalny produkt turnieju – roletę ARF, którą sprzedaje w  sklepie internetowym.


(IKO, 26.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.