Temat: public relations

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 25, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Monika Szymborska i Krzysztof Miączyński oferują usługi PR jako Przyjaciele

(screen ze strony Przyjaciele.media)

Monika Szymborska, dyrektor programowa video&tv w telewizji WP (Grupa Wirtualna Polska) oferuje w internecie m.in. usługi public relations. Ze strony internetowej Przyjaciele.media wynika, że założyła to przedsięwzięcie z Krzysztofem Miączyńskim, z którym do listopada ub.r. pracowała w TVN.

Monika Szymborska, była szefowa redakcji i producentka "Uwagi" oraz "Superwizjera" TVN (obecnie dyrektor programowa video&tv w telewizji WP) i jej były zastępca w TVN Krzysztof Miączyński firmują przedsięwzięcie Przyjaciele.

"Po latach kierowania najlepszym w Polsce programem interwencyjno-społecznym Uwaga! TVN, dziś doradzamy, jak komunikować się z mediami. Wiemy, jak inicjować głośne kampanie społeczne, kreować osobowości dziennikarskie i tematykę debaty publicznej. Dzięki obserwacjom z drugiej strony kamery, jesteśmy ekspertami od działań kryzysowych" - Szymborska i Miączyński przedstawiają swoje usługi w serwisie Przyjaciele.media. Prezentują też ofertę usług PR kryzysowego. "Doradzamy, co mówić, jak się bronić i jak działać? Pogotowie Kryzysowe uruchamiane jest w momencie zagrożenia, skandalu, trudnej sytuacji wizerunkowej" - zachęcają klientów na Przyjaciele.media.

Oprócz tego oferowane są tam m.in. zajęcia z dziennikarstwa i szkolenia z kształtowania wizerunku medialnego. Szymborska i Miączyński oferują też produkcję telewizyjną "od pomysłu na format, poprzez budowanie zespołu, formowanie osobowości telewizyjnych i pracę nad scenariuszami odcinków".

Monika Szymborska nie chciała udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące tej działalności.

- Nie będziemy komentowali tych informacji - powiedziała "Presserwisowi" Maria Skoczkowska, specjalista ds. PR w Grupie WP.

Monika Szymborska i Krzysztof Miączyński zostali zwolnieni z TVN w listopadzie 2016 roku. W maju 2015 roku ujawniliśmy w "Press" powiązania biznesowe Miączyńskiego z komornikami.

(MAK, 25.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: public relations

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 27, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP pracuje nad serwisem SVoD - bezpłatnym dla płacących abonament rtv

(fot. StockSnap / pixabay.com)

Telewizja Polska w październiku br. uruchomi serwis SVoD.

- To ma być narzędzie wspierające abonament - powiedział członek zarządu TVP Maciej Stanecki. Serwis będzie bezpłatny dla widzów płacących abonament rtv, a dla pozostałych - płatny. W ofercie serwisu mają być treści z innych europejskich telewizji publicznych, w tym z BBC.

Na październik TVP planuje również nową odsłonę portalu Tvp.info. Jego redakcja została włączona do struktur Ośrodka Mediów Interaktywnych i będzie przeniesiona z TAI do siedziby TVP przy ul. Woronicza. (KOZ)

(KOZ, 27.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo