Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 25, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Na antenę TVS wraca codzienny program informacyjny

(fot. pixabay.com)

Od 18 września br. kanał TVS będzie emitować program informacyjny "Silesia flesz" z wiadomościami ze Śląska.

– To będzie krótki, dynamiczny serwis. Całe wydanie będzie opierać się na relacjach reporterów, nie będzie ani prezentera, ani studia – mówi Anna Tabaka-Makuchowska, kierownik redakcji informacyjnej TVS. Program będzie emitowany jednocześnie w telewizji i na portalu Tvs.pl.

"Silesia flesz" będzie emitowany od poniedziałku do piątku. Codziennie będą trzy wydania: o 16 (5 minut), o 17.45 (7-8 minut) i 20 (10 minut).

Reporterzy ”Silesia flesz” to: Monika Herman-Sopniewska, Paweł Jędrusik, Łukasz Kądziołka, Sandra Hajduk, Martyna Mikołajczyk. Program wydawać mają Anna Tabaka-Makuchowska i Grzegorz Żądło.

Codzienny serwis informacyjny powraca do TVS po prawie dwuletniej przerwie. Program "Silesia informacje" został zlikwidowany z końcem 2015 roku.

(KOZ, 25.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.