Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 21, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Discovery przejmie od Agory telewizję Metro

Discovery Polska za 19 mln zł przejmie od Agory pozostałe 51,06 proc. udziałów w spółce Green Content, nadawcy telewizji naziemnej Metro – poinformowała Agora.

”Transakcja będzie miała pozytywny wpływ na wyniki spółki oraz Grupy Agora w trzecim kwartale 2017 roku. Szacowany wpływ powyższej transakcji na wyniki Agory i Grupy Agora Spółka poda wraz z komunikatem o zrealizowaniu opcji” – podała Agora w raporcie giełdowym.

Jak poinformowała spółka, Discovery skorzystało z opcji zakupu pozostałych 51,06 proc. udziałów w Green Content. "Realizacja opcji będzie skuteczna w momencie zaksięgowania na koncie bankowym Agory S.A. kwoty 19,0 mln zł jako ceny nabycia 51,06 proc. udziałów w Green Content" - czytamy w raporcie Agory.

9 grudnia ub.r. Discovery nabyło 48,94 proc. udziałów w Green Content. Umowa Agory z Discovery przewidywała możliwość sprzedaży tej drugiej firmie pozostałych udziałów nadawcy Metra do 31 grudnia 2017 roku.

(KOZ, 21.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 22, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Durczok zostaje na antenie Polsat News, Kurek i Wrześniewska-Sieger z nowymi programami

Kamil Durczok (fot. Marcin Obara dla Press)

Polsat News wprowadza do ramówki programy publicystyczne Bartosza Kurka i Joanny Wrześniewskiej-Sieger. Program Kamila Durczoka zmieni tytuł.

Gośćmi Bartosza Kurka w programie ”Tło” (w poniedziałki o 21) będą m.in. politycy, sportowcy, artyści. Mają opowiadać o swoim doświadczeniu zawodowym i sprawach społecznych, ale z zachowaniem dystansu do aktualnych wydarzeń.

W programie Joanny Wrześniewskiej-Sieger ”Pod pressją” (we wtorki o 21) wydarzenia ostatnich dni skomentują dziennikarze prasy i internetu.

Tak jak wiosną w środy o 21 będzie nadawany program ”#DorotaGawrylukZaprasza”. Czwartkowa audycja Kamila Durczoka będzie teraz nosić tytuł ”Durczokracja” (wcześniej ”Brutalna prawda. Durczok ujawnia”). Na godz. 21 (z 20) zostanie przesunięty piątkowy program Jarosława Gugały ”Prezydenci i premierzy”. 

Program "Tak czy nie", dotychczas emitowany o 21.30, będzie nadawany o innej porze.


(KOZ, 22.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.