Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 16, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Zet ma nowe logo. Kreację przygotowało studio UVMW

Nowe logo Radia Zet. Kreację przygotowało studio UVMW

W nowej odsłonie logotypu pozostawiono charakterystyczną ręczną pisownię nazwy "Zet". Głównym kolorem wykorzystywanym w komunikacji marketingowej nadal będzie czerwień, która jest historycznie kojarzona z marką.

- Celem wprowadzanych zmian jest unowocześnienie i uproszczenie identyfikacji wizualnej marki Radio ZET, a tym samym zwiększenie jej czytelności - tłumaczy Agnieszka Szozda, dyrektor marketingu Grupy Eurozet. - Połączyliśmy dotychczasową tradycję systemu graficznego z obecnymi trendami w marketingu, nadając mu formę, która zwiększa elastyczność i możliwości komunikacyjne marki - dodaje.

Kreację przygotowało studio UVMW. - Ewolucyjny charakter zmian w logo i systemie graficznym oparliśmy o wnioski wynikające z analizy historii identyfikacji marki. Efektem naszej pracy jest nowy znak, który wykorzystuje dobre rozwiązania graficzne starszych logotypów. Widoczną zmianą w systemie jest przemiana łezki w nową formę graficzną - mówi Robert Mendel Creative Director studia UVMW.

(CP, 16.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 17, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Napastnik z nożem w siedzibie radia

Uzbrojony w nóż napastnik wtargnął w czwartek rano do budynku radia 3FM w mieście Hilversum koło Amsterdamu. Przetrzymywał tam zakładniczkę - pracownicę radia. Kobieta została uwolniona - podała holenderska agencja ANP.

Budynek został otoczony przez służby bezpieczeństwa. Na miejsce przybył też policyjny negocjator. Radio 3FM nadawało w tym czasie bez zakłóceń. Policja aresztowała mężczyznę, który przetrzymywał zakładniczkę w siedzibie holenderskiej rozgłośni.

(17.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.