Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 12, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wirtualna Polska z informacjami lokalnymi na stronie głównej

Wiadomości lokalne w WP.pl można selekcjonować pod względem lokalizacji i kategorii tematycznych (fot. materiały prasowe)

Portal Wirtualna Polska wprowadził na stronie głównej sekcję z informacjami z mediów lokalnych.

Sekcja na stronie głównej jest widoczna w wersji na urządzenia stacjonarne, a za kilka dni ma być wprowadzona w wersji mobilnej portalu. Publikowane są w niej informacje z mediów lokalnych, bez ingerencji w ich treść. Wirtualna Polska chce wprowadzić formularz, który umożliwi kolejnym lokalnym mediom nawiązanie współpracy.

Wiadomości można selekcjonować pod względem lokalizacji i kategorii tematycznych. Najwyżej eksponowane są odnośniki do artykułów najchętniej czytanych przez innych użytkowników. System działa podobnie do agregatu kanałów RSS. Kliknięcie w zapowiedź artykułu przenosi użytkownika do serwisu lokalnego.

(JM, 12.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.