Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Ibisz poprowadzi teleturniej w Super Polsat

Krzysztof Ibisz w Polsacie prowadził m.in. teleturniej "Awantura o kasę" (screen YouTube)

Krzysztof Ibisz poprowadzi nowy teleturniej, który trafi na antenę telewizji naziemnej Super Polsat.

Program Krzysztofa Ibisza znajdzie się w jesiennej ramówce. Stacja na razie nie podaje informacji o teleturnieju. – Jesteśmy w trakcie podpisywania umowy licencyjnej i ustalania szczegółów produkcji – mówi Monika Wojdyga-Makowska, dyrektor Super Polsat. - To nie będzie program, który pan Ibisz już prowadził, tylko nowy format – zaznacza. Krzysztof Ibisz też na razie nie zdradza szczegółów: – Nie mogę jeszcze ujawnić projektu.
Będzie to powrót Krzysztofa Ibisza do prowadzenia teleturniejów Polsatu. Wcześniej był gospodarzem m.in. ”Awantury o kasę”, ”Życiowej szansy”, ”Rosyjskiej ruletki” i ”Gry w ciemno”, a także reality show ”Bar” oraz ”Dwa światy”. Ibisz z Polsatem związany jest od 2000 roku.
Super Polsat na jesień planuje też m.in. serial paradokumentalny ”Pierwsza klasa”.
Super Polsat na początku stycznia br. zastąpił Polsat Sport News. Kanał w pierwszym półroczu br. uzyskał 0,72 proc. udziału w rynku (dane Nielsen Audience Measurement).

(KOZ, 10.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.