Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

David Letterman w Netflixie

David Letterman, legenda amerykańskiej telewizji, pracuje nad projektem dla serwisu streamingowego Netflix - ujawnił "The New York Times”.

Nowa audycja Lettermana ma się pojawić w ofercie Netflixa w przyszłym roku. Ma się składać z sześciu godzinnych odcinków. Ma to być połączenie wywiadów z działaniami Lettermana "poza studiem telewizyjnym".
Amerykański komik i dziennikarz prowadził wieczorne programy rozrywkowe w amerykańskich telewizjach przez ponad trzy dekady – przez ponad 10 lat był gospodarzem ”The Late Night” w NBC, a od 1993 roku moderował ”The Late Show” na antenie CBS. Na emeryturę odszedł w 2015 roku.
Następcą Lettermana w ”The Late Show” został Stephen Colbert – były gospodarz emitowanego przez Comedy Central ”The Colbert Report”.

(LL, 10.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Lis na Twitterze w lipcu najszybciej zdobywał obserwujących

(fot. pixabay.com)

W lipcu br. na Twitterze w kategorii mediów tradycyjnych największą liczbę obserwujących miał TVN 24 - 1,3 mln - wynika z raportu firmy Sotrender. Najpopularniejsze konto na polskim Twitterze w kategorii Dziennikarz wciąż ma Tomasz Lis.

W lipcu br. konto TVN 24 odnotowało wzrost liczby obserwujących o 1 proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca. Na kolejnych pozycjach znalazły się: MTV Polska – 1 mln obserwujących (wzrost o 0,4 proc.), "Newsweek Polska" – 867 tys. (wzrost o 0,9 proc.), "Gazeta Wyborcza" – 743 tys. (wzrost o 0,7 proc.), TVP Info – 661 tys. (wzrost o 0,8 proc.). 

Spośród stacji radiowych najwięcej obserwujących na Twitterze miało Radio Tok FM - 319 tys. (wzrost o 0,6 proc.). Kolejne były Radio Eska – 73 tys. (wzrost o 1 proc.) i Program III Polskiego Radia – 46 tys. (wzrost o 1 proc.).  

W kategorii Portale internetowe najwięcej obserwujących miały Gazeta.pl – 604 tys. (wzrost o 0,5 proc.), Weszlo.com – 135 tys. (wzrost o 2 proc.) i Natemat.pl – 55 tys. (wzrost o 1 proc.). 

Dziennikarzem, który ma najwięcej obserwujących, pozostał Tomasz Lis - 737 tys. osób (wzrost o 4 proc.). Na kolejnych miejscach znaleźli się Jarosław Kuźniar – 604 tys. obserwujących (wzrost o 1 proc.) i Mateusz Borek – 518 tys. (wzrost o 1 proc.).

(JOK, 10.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo