Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 01, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mariusz Nałęcz-Nieniewski w Antyradiu, Natasza Kotarska w Chillizet

Mariusz Nałęcz-Nieniewski rozpoczyna pracę dla Antyradia (fot. Eurozet)

Mariusz Nałęcz-Nieniewski dołączył do zespołu Antyradia (Eurozet). Audycję "Spokój w wielkim mieście" w Chillizet (również Eurozet) poprowadzi Natasza Kotarska.

Mariusz Nałęcz-Nieniewski w sierpniu będzie gospodarzem wakacyjnego pasma "Rockomotywa" nadawanego w dni powszednie od godz. 10. Ostatnio związany był z Eską Rock (Grupa ZPR Media). Wcześniej m.in. z Radiem Wawa, Radiem Eska (obie sieci Grupy ZPR Media), a w latach 90. z Radiem Zet.

Z kolei pracę w Chillizet rozpoczyna Natasza Kotarska, która poprowadzi weekendowy program "Spokój w wielkim mieście" (w soboty i niedziele od 10). Kotarska jest producentką programów internetowych i telewizyjnych. Współpracowała m.in. z Polskim Radiem.

(KOZ, 01.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 01, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kamil Baleja dołącza do Złotych Przebojów

Kamil Baleja przez 10 lat pracował w RMF FM (fot. archiwum "Press")

Kamil Baleja dołącza do zespołu sieci Radio Złote Przeboje (Grupa Radiowa Agory) - dowiedział się "Presserwis".

- Zawsze lubiłem wyzwania. Przede mną wyzwanie, które może zaowocować programem, jakiego w Polsce jeszcze nie było - mówi Kamil Baleja. Szczegółów na razie nie zdradza. Na antenie Złotych Przebojów zadebiutuje we wrześniu br.
Baleja przez ostatnich 10 lat był prezenterem RMF FM, od września ub.r. współprowadził poranny program "Wstawaj, szkoda dnia". Wcześniej, od września 2014 roku, razem z Katarzyną Wilk tworzył duet prowadzących popołudniowe pasmo "Lepsza połowa dnia". Prowadził takie audycje, jak "Swoją drogą", "Interaktywne noce", "RMF Extra" i "Przepis na weekend". Przez prawie cztery lata był prezenterem RMF Maxxx.

Przed pracą w RMF FM był współpracownikiem publicznego zielonogórskiego Radia Zachód. Prowadził tam m.in. popołudniowe pasmo informacyjne, audycje muzyczne i listę przebojów. Z kolei w latach 2003-2005 związany był z Akademickim Radiem Index.

(KOZ, 01.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.