Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 30, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kolejni redaktorzy odchodzą z portalu Tvp.info

Samuel Pereira od sierpnia zastąpi Dominika Zdorta (na zdjęciu po prawej) na stanowisku redaktora naczelnego Tvp.info (screen z Youtube.com)

Z portalu Tvp.info, którego szefem od sierpnia będzie Samuel Pereira, odchodzą kolejni dziennikarze - dowiedział się "Presserwis".

Z naszych informacji wynika, że z portalem rozstaje się trzech redaktorów: Daniel Orzechowski, Piotr Chałubiński i Paweł Lewandowski. Z końcem lipca br. kończą się ich umowy. Samuel Pereira przekazał "Presserwisowi", że Orzechowski, Chałubiński i Lewandowski sami podjęli decyzję o odejściu z Tvp.info. Kilka dni wcześniej Pereira przyznał, że jest świadom, iż część osób chce odejść z Tvp.info, dodał, że nie będzie ich zatrzymywał.

Jak informowaliśmy, nowy szef portalu, choć formalnie będzie nim od 1 sierpnia, zdecydował o nieprzedłużeniu umowy z wydawcą Tvp.info Piotrem Szlęzakiem.
Samuel Pereira na stanowisku szefa Tvp.info zastąpi Dominika Zdorta. Nadal nie wiadomo, jakie stanowisko w TVP obejmie Zdort.

(KOZ, 30.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.