Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 28, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wirtualna Polska zamyka serwis Wrzuta.pl

Użytkownicy Wrzuty mają już niewiele czasu, by zarchiwizować swoje pliki (screen za Wrzuta.pl)

Pod koniec sierpnia zamknięty zostanie serwis Wrzuta.pl (Grupa Wirtualna Polska). 

"Podjęliśmy decyzję o zakończeniu działalności naszego serwisu z powodów biznesowych z dniem 31 sierpnia 2017" - wiadomość o takiej treści mogą przeczytać w serwisie Wrzuta.pl jego użytkownicy.

Jednocześnie wydawca informuje, że nie będzie archiwizować lub przechowywać treści, więc użytkownicy powinni zrobić to we własnym zakresie.

Wrzuta.pl istnieje od 2006 roku, przez wiele lat była popularnym serwisem, na którym użytkownicy umieszczali pliki wideo i audio. W 2015 roku zmieniła się formuła serwisu, ostatnio były tam głównie treści dźwiękowe.

(JM, 28.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 29, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Allegro i DDOB uruchomiły studio dla influencerów

(fot. geralt / pixabay.com / lic. CC0)

DDOB, platforma społecznościowa zrzeszająca influencerów i Allegro uruchomiły studio, w którym współpracujący z nimi twórcy wideo mogą nagrywać swoje programy – Studio DDOBxAllegro.

Studio DDOBxAllegro znajduje się w centrum Warszawy i zostało wyposażone w sprzęt umożliwiający współpracującym z Allegro i DDOB influencerom realizację własnych materiałów. - Oferujemy nie tylko narzędzia, ale także pomoc przy montażu – mówi Mateusz Krogulec, współwłaściciel DDOB i managing director w Szeri Szeri.
- Ten projekt umożliwia młodym twórcom przetestowanie zarówno własnych formatów, jak i reakcji na nie wśród publiczności. Pozwala nam też w praktyce sprawdzić, w jaki sposób materiały tego rodzaju rozchodzą się w grupie młodych odbiorców, co z kolei pozwala nam lepiej komunikować się z nimi także w innych kanałach – tłumaczy Antoni Krokowicz, specjalista ds. brand marketingu w Allegro.

(IKO, 29.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.