Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 27, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serial interaktywny w Nickelodeonie

Aplikacja Sponge Master

Nickelodeon od tego tygodnia emituje "Sponge Master" - interaktywne odcinki przygód SpongeBoba Kanciastoportego.

Odcinki "Sponge Master" emitowane są w dni powszednie w godzinach 12.40-17.40. W trakcie ich trwania na ekranie telewizora pojawiają się pytania, na które należy odpowiedzieć za pomocą aplikacji Sponge Master. Na każdą odpowiedź uczestnicy zabawy mają 60 sekund.

Osoby, które udzielą najwięcej poprawnych odpowiedzi, otrzymają nagrody - główną jest elektryczna deskorolka.


(JM, 27.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 27, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Lis ma przeprosić firmę Jakubiaka z Kukiz'15

Tekst o Jakubiaku pojawił się w numerze datowanym na 29 września 2014 roku

Tomasz Lis ma przeprosić na łamach "Newsweek Polska" i w serwisie Newsweek.pl (Ringier Axel Springer Polska) Browary Regionalne Jakubiak oraz zapłacić 30 tys. zł zadośćuczynienia i koszty procesu - uznał Sąd Okręgowy w Warszawie. Wyrok nie jest prawomocny, Tomasz Lis zapowiada apelację. 

Press

Sprawa dotyczy artykułu "Dygotki Husarza" Wojciecha Cieśli z września 2014 roku o przedsiębiorcy Marku Jakubiaku, obecnie pośle Kukiz'15. Napisano w nim m.in., że "browar stawał na nogi dzięki pieniądzom gdańskiej mafii".  

Należąca do Jakubiaka spółka Browary Regionalne Jakubiak pozwała Wojciecha Cieślę o zniesławienie, a proces cywilny wytoczyła Tomaszowi Lisowi, redaktorowi naczelnemu "Newsweek Polska". - Ten artykuł był napisany w taki sposób, żeby zniszczyć biznes, który budowałem całe życie. Wiem, że może się on nie podobać zagranicznym koncernom, ale nie mogą na jego temat kłamać. Będę pozywał i wygrywał z każdym, kto kłamie na temat firmy - mówi Marek Jakubiak. 

Sąd Okręgowy w Warszawie zdecydował, że Tomasz Lis ma opublikować na drugiej stronie "Newsweek Polska", zakładce Polska serwisu Newsweek.pl i przy artykule Cieśli oświadczenie, w którym przeprosi spółkę Browary Regionalne Jakubiak. Ponadto naczelny "Newsweeka" ma zapłacić 30 tys. zł zadośćuczynienia i pokryć koszty sądowe procesu. 

- Oczywiście będzie apelacja. Ale będzie też proces, który wytoczę panu Jakubiakowi. Ponieważ jestem naczelnym "Newsweeka", może mi wytoczyć proces za tekst, który w Newsweeku się ukazuje. Nikt nie dał mu natomiast prawa nazywania mnie kłamcą i przypisywania jakichś intencji.  To, że Pan Jakubiak nie jest wychowany nie daje mu prawa do mówienia tego co mu się podoba, w tym kłamstw i bredni - komentuje Tomasz Lis, redaktor naczelny "Newsweek Polska".

W procesie o zniesławienie 10 czerwca ub.r. Sąd Okręgowy w Warszawie podtrzymał wyrok Sądu Rejonowego Warszawa-Mokotów z lutego ub.r. uniewinniający Wojciecha Cieślę. Wyrok jest prawomocny. - Tekst dotyczył Jakubiaka, a nie Browarów Regionalnych. W licznych procesach cywilnych i karnych, którymi próbuje nas nękać pan poseł, świadkowie potwierdzili, że udziałowcami jego spółki piwowarskiej byli członkowie mafii z Gdańska, tak zwanego gangu „Koli", a przejęcia udziałów odbywały się w towarzystwie bandytów, nad otwartym bagażnikiem. To samo potwierdziła prokuratura w Gdańsku. Ta sprawa jest niewygodna dla pana posła, dobrze, że wraca do domeny publicznej. Zawsze warto pamiętać o tym, w jaki sposób świat przestępczy próbuje legalizować swoje pieniądze - komentuje Wojciech Cieśla.

(JM, 27.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.