Temat: You Tube

Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 23, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN sprawdza kanały sieci Gamellon po wpadce z Cypisem

Kanał Cypisolo ma 635 tys. subskrypcji (fot. screen z Cypisolo/YouTube)

Grupa TVN, właściciel sieci partnerskiej zrzeszającej twórców wideo Gamellon, sprawdzi ich kanały pod względem etycznych zachowań.

W ubiegłym tygodniu bloger Jarry Jaworski opublikował tekst "Jej dziura chce kocura, co w pi**e jej pohula. Czyli jak dostałem propozycję współpracy", w którym zarzuca stacji TVN, że w ramach sieci partnerskiej Gamellon promuje Cypisa. Ten youtuber znany jest w internecie z wulgarnych materiałów publikowanych na kanale Cypisolo (635 tys. subskrypcji). Na przykład w teledysku "Kanikułeczki" nazywa kobiety szmatami, dziwkami i zdzirami.

"Niezależnie od wieku, zdrowo myślący człowiek widzi, że to są wymiociny, chamskie ponad wszelkie granice" - komentował na blogu Jaworski.

- TVN przykłada ogromną wagę do odpowiedzialnych i etycznych zachowań. Jako współwłaściciel spółki zażądaliśmy od jej szefów zdecydowanych działań – informuje Joanna Górska, dyrektor działu PR Grupy TVN. Nie precyzuje jednak, na czym te działania polegają. - Rozpoczęliśmy też audyt treści na ponad stu kanałach reprezentowanych przez Gamellon - dodaje Górska.


(IKO, 23.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: You Tube

Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 24, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Twitter traci kolejnego ważnego menedżera

(fot. pixabay.com)

Fred Graver, szef działu telewizyjnego serwisu społecznościowego Twitter, przeszedł do koncernu medialnego Discovery Communications.

Fred Graver został w Discovery Communications wiceprezesem ds. mediów cyfrowych i społecznościowych. Przed dołączeniem do Twittera związany był m.in. z Travel Channel i MTV.

Graver jest kolejnym kluczowym menedżerem, który rozstaje się z Twitterem w ostatnim czasie - wcześniej swoje odejście z firmy potwierdzili m.in. Adam Messinger, dyrektor techniczny serwisu, Adam Bain, dyrektor operacyjny, a także Kathy Chen - szefowa chińskiego oddziału i Rowan Barnett - szef Twittera w Niemczech.


(LL, 24.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY