Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 19, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pawłowicz: Po wakacjach weźmiemy się za was!

Krystyna Pawłowicz (fot. Lukas Plewnia www.polen-heute.de / lic. CC BY-SA 2.0)

"Po wakacjach weźmiemy się za was" - powiedziała dziennikarzowi Onet.pl Krystyna Pawłowicz, gdy ten zapytał ją o tempo głosowań nad ustawami związanymi z sądownictwem.

Jonasz Jasnorzewski, dziennikarz portalu Onet.pl, na sejmowym korytarzu zaczepił Krystynę Pawłowicz, posłankę Prawa i Sprawiedliwości. Próbował dowiedzieć się, dlaczego partia rządząca w ekspresowym tempie, tuż przed przerwą wakacyjną chce przegłosować ustawy związane z sądownictwem. Posłanka mówiła, że wszystko dzieje się zgodnie z regulaminem Sejmu. Śmiejąc się dodała, że po wakacjach "weźmiemy się za was". Zaznaczyła, że mówi to jako Krystyna Pawłowicz.

Posłanka później podkreślała, że żartowała, a Jonasz Jasnorzewski mógł - jej zdaniem - dopuścić się manipulacji. Jednak biorąc pod uwagę niechęć obozu rządzącego do wydawcy Onetu, to uwagi Krystyny Pawłowicz, nawet wypowiedziane z uśmiechem na ustach mogą mieć niebezpieczny wydźwięk.

(TAD, 19.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.