Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 17, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Hajdarowicz: Gremi Media wejdzie na giełdę New Connect w czwartym kwartale br.

Grzegorz Hajdarowicz (screen za YouTube.com / kanał tvrzeczpospolita)

Gremi Media ma wejść na giełdę New Connect pod koniec br., a KCI wejdzie tam z głównego rynku Giełdy Papierów Wartościowych - informuje należąca do wydawcy "Rzeczpospolita".

KCI to spółka działająca na rynku nieruchomości i mediów należąca do Grzegorza Hajdarowicza, Gremi Media jest jej spółką zależną (wydaje m.in. "Rz", "Parkiet Gazetę Giełdy", jest właścicielem agencji PR Compress i dystrybutora e-wydań E-kiosk). Hajdarowicz deklaruje, że mimo wielu niespełnionych zapowiedzi Gremi Media w końcu wejdzie na giełdę New Connect.

Jak informuje na łamach "Rz", na początku "dedykowani inwestorzy kupią część akcji Gremi Media od KCI". Prowadzone są z nimi rozmowy. Hajdarowicz liczy, że zakończą się w wakacje, a pod koniec roku spółka zadebiutuje na New Connect.

(JM, 17.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 17, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Iwona Kossmann sama złożyła rezygnację z funkcji prezesa Marquard Media Polska

Iwona Kossmann została prezesem Marquard Media Polska we wrześniu ub.r. (fot. materiały prasowe Kossmann Fashion)

Iwona Kossmann, dotychczasowa prezes Marquard Media Polska, po roku rozstaje się z wydawnictwem.

- Złożyłam rezygnację - powiedziała „Presserwisowi” Iwona Kossmann. Decyzja o jej odejściu to efekt konsolidacji spółek w Polsce i na Węgrzech. Jak już informowaliśmy, wydawnictwami na obu rynkach będzie zarządzać Zsuzsanna Ohidi, dotychczasowa CEO Marquard Media Hungary.

Iwona Kossmann nie rozstaje się w trybie natychmiastowym, lecz przez pewien czas będzie wspierać Zsuzsannę Ohidi w kierowaniu firmą. - Bardzo ją szanuję. Jest dobrym menedżerem. Czuję spokój, przekazując jej biznes i ludzi - komentuje Kossmann.

Iwona Kossmann została prezesem Marquard Media Polska we wrześniu ub.r., zastępując Alicję Skrzypczak. W przeszłości jako członek zarządu Grupy TP SA, a później Orange Polska odpowiadała za marketing i sprzedaż, była też prezesem Deni Cler Group. Przez dziewięć miesięcy (od lutego do października 2011 roku) była prezesem Bonnier Business Polska, wydawcy "Pulsu Biznesu". A następnie przez cztery lata prowadziła własną firmę zajmującą się produkcją i eksportem odzieży damskiej - Kossmann Fashion.

Marquard Media Polska wydaje m.in. "Esquire", "Shape", "Playboy", "Cosmopolitan". (IKO)

(IKO, 17.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo