Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 15, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Siedziba "Wiadomości Wrzesińskich" z kolejną nominacją do nagrody

Siedziba "Wiadomości Wrzesińskich" (fot. Damian Idzikowski)

Siedziba "Wiadomości Wrzesińskich" (Wydawnictwo Kropka J.W. Śliwczyńscy) jest polską Bryłą Roku 2016 r. Teraz budynek trafił na listę nominacji Światowego Festiwalu Architektury w Berlinie.

Siedziba "Wiadomości Wrzesińskich" ma 527 m kw. powierzchni i trzy kondygnacje. Na parterze jest dział reklamy, biuro ogłoszeń, serwerownia i kawiarnia. Większość powierzchni pierwszego piętra zajmuje newsroom dla dziennikarzy. Zaplanowano tu też pokoje dla redaktora naczelnego i jego zastępczyni oraz salę konferencyjną. Drugie piętro to studio telewizyjne z reżyserką. Siedziba "Wiadomości Wrzesińskich" ma już tytuł Bryły Roku 2016, który przyznaje portal bryla.pl. Teraz budynek trafił na listę nominacji Światowego Festiwalu Architektury w Berlinie w kategorii biura. Budynek redakcji zaprojektowany został przez pracownię Ultra Architects z Poznania.

(JOK, 15.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 15, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Wysokie Obcasy Extra" i "Joy" poprawiły sprzedaż w kwietniu br.

Wysokie Obcasy Extra

W kwietniu br. wśród miesięczników dla kobiet (z wyłączeniem tytułów poradnikowych) najlepiej sprzedawał się "Twój Styl" (Wydawnictwo Bauer). "Wysokie Obcasy Extra" (Agora SA) i "Joy" (Marquard Media Polska) poprawiły sprzedaż - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.

Średnia sprzedaż "Twojego Stylu" w kwietniu br. wyniosła 216 318 egz. (spadek o 10,57 proc.). Na drugim miejscu znalazła się "Grazia" (Wydawnictwo Bauer) - 119 968 egz. (spadek o 6,84 proc.), a na trzecim "Avanti" (Agora SA) - 76 282 egz. (spadek o 21,66 proc.).

Wzrost sprzedaży w kwietniu zanotowały: "Wysokie Obcasy Extra" - o 13,2 proc., do 63 110 egz. i "Joy" - o 1,5 proc., do 56 222 egz.

Największy spadek sprzedaży zanotowało "Glamour" (Wydawnictwo Burda) - o 50,9 proc., do 30 875 egz.

(JM, 15.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.