Temat: reklama

Dział: PERSONALIA

Dodano: Lipiec 12, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Hilt nie jest już w zarządzie ICP Group

Tomasz Hilt (fot. mat. pras.)

Tomasz Hilt, dotychczasowy członek zarządu ICP Group SA, zrezygnował z tej funkcji - poinformowała spółka w komunikacie giełdowym.

Od marca br. Tomasz Hilt był w zarządzie i pełnił funkcję dyrektora zarządzającego ICP Group. Odpowiadał za przygotowanie i wdrożenie strategii skonsolidowania i wykorzystania kompetencji grupy w aktywnościach multichannel i omnichannel. Wcześniej był CEO agencji Leo Burnett Group Poland, a także partnerem i CEO w agencji Men at Work, dyrektorem w agencjach JWT Warsaw i McCann Erickson.
W zarządzie ICP Group pozostają prezes firmy Krzysztof Michniewicz i Rafał Plewiński. ICP Group nie podaje powodu rezygnacji Tomasza Hilta. Jego obowiązki przejął Krzysztof Michniewicz.

(IKO, 12.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: reklama

Dział: PERSONALIA

Dodano: Lipiec 14, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Stopa za Grzegorza Kanię dyrektorem finansowym Grupy Onet-RASP

Krzysztof Stopa (fot. materiały prasowe)

16 października br. Krzysztof Stopa, dotychczasowy dyrektor finansowy grupy mediowej IPG Mediabrands Poland, zostanie dyrektorem finansowym (CFO) Grupy Onet-RASP. Zastąpi Grzegorza Kanię, który odchodzi z Grupy.

- Coś się kończy, coś się zaczyna. Ze względu na długi okres wypowiedzenia nie mogę jeszcze ujawnić dalszych planów zawodowych, ale nie zmieniam drastycznie branży. Wykonałem wszystkie zadania, które przed sobą postawiłem, między innymi przywrócenie rentowności tytułów prasowych, integrację zespołów księgowości, zakończyliśmy przejmowanie Onetu i proces integracji Grupy Onet i Ringier Axel Springer Polska. Mój następca może się teraz skupić na zarządzaniu, realizowaniu strategii, a ja z chęcią skupię się na nowych wyzwaniach. Zostawiam firmę w dobrych rękach, znam Krzysztofa Stopę z pracy w PwC - mówi Grzegorz Kania.

Krzysztof Stopa był CFO w IPG Mediabrands od 2012 roku i odpowiadał tam za dział finansowy, IT, HR i administrację. Wcześniej związany był z firmą farmaceutyczną Genzyme Polska (jako dyrektor finansowy na Europę Północną i Środkową), brokerem ubezpieczeniowym Marsh (jako dyrektor finansowy na Europę Środkową i Wschodnią i kontroler finansowy na region Polski i krajów bałtyckich). Karierę zawodową rozpoczął w działach audytu i doradztwa finansowego w PwC w Polsce i Londynie.

Grzegorz Kania został dyrektorem finansowym Grupy Onet-RASP w styczniu 2012 roku, a od 2014 roku był członkiem zarządu Grupy. Wcześniej był związany z grupą kapitałową BLStream (jako dyrektor finansowy), UPC Polska (jako wicedyrektor finansowy) i Shellem (jako CEE supply & distribution finance deputy controller). Karierę rozpoczął w PwC, specjalizując się w usługach doradztwa i audytu dla podmiotów z sektora nowych technologii, mediów i rozrywki.


(JM, 14.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo