Temat: internet

Dział: PERSONALIA

Dodano: Lipiec 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maciej Nowak dyrektorem ds. biznesu e-commerce w Agorze

Maciej Nowak jest związany z Agorą od 1993 roku (fot. materiały prasowe)

7 lipca br. do zespołu segmentu internet w Agorze dołączył Maciej Nowak, który objął nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. biznesu e-commerce.

Maciej Nowak był dotychczas dyrektorem biznesu internetowego czasopism Agory. Teraz jako dyrektor ds. biznesu e-commerce i jest odpowiedzialny za zwiększenie przychodów z e-commerce i aktywną współpracę z redakcjami Agory. Maciej Nowak od 2012 roku współtworzył cyfrowy dział wydawniczy "Gazety Wyborczej", najpierw jako kierownik, a potem dyrektor. Odpowiadał m.in. za wdrożenie paywalla na Wyborcza.pl. W 2014 roku został dyrektorem cyfryzacji serwisów internetowych "Metra" i czasopism Agory.

W sierpniu br. jego dotychczasowe stanowisko dyrektora biznesu internetowego czasopism Agory obejmie Wioleta Deptuła, która obecnie jest kierownikiem serwisów lifestylowych w pionie czasopism Agory (m.in. Avanti24 i Logo24). Zaczynała w Agorze w 2012 roku jako koordynator projektów w cyfrowym dziale wydawniczym "Gazety Wyborczej". Potem odpowiadała za rozwój aplikacji czasopism.

(JOK, 10.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: reklama

Dział: PERSONALIA

Dodano: Lipiec 12, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Hilt nie jest już w zarządzie ICP Group

Tomasz Hilt (fot. mat. pras.)

Tomasz Hilt, dotychczasowy członek zarządu ICP Group SA, zrezygnował z tej funkcji - poinformowała spółka w komunikacie giełdowym.

Od marca br. Tomasz Hilt był w zarządzie i pełnił funkcję dyrektora zarządzającego ICP Group. Odpowiadał za przygotowanie i wdrożenie strategii skonsolidowania i wykorzystania kompetencji grupy w aktywnościach multichannel i omnichannel. Wcześniej był CEO agencji Leo Burnett Group Poland, a także partnerem i CEO w agencji Men at Work, dyrektorem w agencjach JWT Warsaw i McCann Erickson.
W zarządzie ICP Group pozostają prezes firmy Krzysztof Michniewicz i Rafał Plewiński. ICP Group nie podaje powodu rezygnacji Tomasza Hilta. Jego obowiązki przejął Krzysztof Michniewicz.

(IKO, 12.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo