Temat: internet

Dział: PERSONALIA

Dodano: Lipiec 03, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Odszedł kolejny wiceprezes WP - Czapskiego zastąpił Kruk

Grzegorz Kruk od pięciu lat współpracuje z zarządem WP (fot. materiały prasowe)

Grzegorz Kruk zastąpił Grzegorza Czapskiego na stanowisku wiceprezesa ds. rozwoju w Grupie Wirtualna Polska. Czapski rozstał się ze spółką.

Grzegorz Kruk ostatnio pracował w bankowości inwestycyjnej Grupy UniCredit. Od pięciu lat współpracuje z zarządem Wirtualnej Polski.
Dotychczasowy wiceprezes ds. rozwoju Grzegorz Czapski rozstał się z Wirtualną Polską. Pełnił funkcję doradcy w procesach M&A (fuzjach i przejęciach), odpowiadał m.in. za ich obsługę i zarządzał integracją przejętych spółek. Do WP dołączył pod koniec 2013 roku. Wcześniej pracował m.in. w PwC.
Grzegorz Czapski to kolejny wiceprezes WP, który odszedł ze spółki od ub.r. Rozstali się z nią: Jarosław Grabowski (wiceprezes ds. produktu mediowego), Maciej Kossowski (ostatnio wiceprezes ds. produktu mediowego), Renata Wiśniewska (wiceprezes ds. HR), a w czwartek poinformowano, że z firmą żegna się również Marta Czartoryska-Żak (wiceprezes ds. marketingu)

(KOZ, 03.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.