Dział: PERSONALIA

Dodano: Czerwiec 30, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marek Gargała awansował na COO Publicis Communications

Marek Gargała został COO Publicis Communications (fot. materiały prasowe)

Marek Gargała, CEO Publicis Worldwide Polska, od lipca br. będzie jednocześnie pełnił stanowisko COO Publicis Communications.

Marek Gargała wesprze trzyosobowy management Publicis Communications Polska. Jako COO Publicis Communications będzie odpowiadać za wzmocnienie synergii pomiędzy agencjami grupy. Do jego zadań będzie należeć m.in. zbudowanie huba produkcyjnego w ramach sieci Prodigious. 

"Marek od 18 lat jest jednym z moich najbliższych współpracowników. Zrealizowaliśmy razem wiele przedsięwzięć zarówno w Polsce, jak i w regionie CEE. Liczę na jego aktywne wsparcie przy realizacji projektu Power of One w Polsce" - komentuje Tomasz Pawlikowski, chairman & CEO PubComm Polska, do którego będzie raportował Gargała.


(IKO, 30.06.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: internet

Dział: PERSONALIA

Dodano: Lipiec 03, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Odszedł kolejny wiceprezes WP - Czapskiego zastąpił Kruk

Grzegorz Kruk od pięciu lat współpracuje z zarządem WP (fot. materiały prasowe)

Grzegorz Kruk zastąpił Grzegorza Czapskiego na stanowisku wiceprezesa ds. rozwoju w Grupie Wirtualna Polska. Czapski rozstał się ze spółką.

Grzegorz Kruk ostatnio pracował w bankowości inwestycyjnej Grupy UniCredit. Od pięciu lat współpracuje z zarządem Wirtualnej Polski.
Dotychczasowy wiceprezes ds. rozwoju Grzegorz Czapski rozstał się z Wirtualną Polską. Pełnił funkcję doradcy w procesach M&A (fuzjach i przejęciach), odpowiadał m.in. za ich obsługę i zarządzał integracją przejętych spółek. Do WP dołączył pod koniec 2013 roku. Wcześniej pracował m.in. w PwC.
Grzegorz Czapski to kolejny wiceprezes WP, który odszedł ze spółki od ub.r. Rozstali się z nią: Jarosław Grabowski (wiceprezes ds. produktu mediowego), Maciej Kossowski (ostatnio wiceprezes ds. produktu mediowego), Renata Wiśniewska (wiceprezes ds. HR), a w czwartek poinformowano, że z firmą żegna się również Marta Czartoryska-Żak (wiceprezes ds. marketingu)

(KOZ, 03.07.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo