Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 27, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Andrzejczak CEO Saatchi & Saatchi IS

Krzysztof Andrzejczak (fot. materiały prasowe)

Od lipca br. Krzysztof Andrzejczak zostanie CEO agencji Saatchi & Saatchi IS.

Andrzejczak zajmie się zarządzaniem agencją i rozwijaniem kompetencji digitalowych i e-commerce Saatchi & Saatchi IS oraz pracą nad dalszym wzrostem agencji w Polsce i na rynkach zagranicznych. Ponadto będzie zajmował się digitalizacją Publicis Communications w Polsce.

Pod koniec maja br. ze stanowiska CEO Saatchi & Saatchi IS został odwołany Piotr Morkowski. W czerwcu zastępował go Tomasz Pawlikowski, CEO Publicis Communications, do którego będzie teraz bezpośrednio raportował Andrzejczak.

Krzysztof Andrzejczak przez ostatnie dwa lata był konsultantem zarządu ds. akwizycji Dentsu Aegis Network w regionie NCE. Wcześniej był m.in. client service directorem i dyrektorem operacyjnym agencji Hypermedia, a także dyrektorem zarządzającym Isobar Polska.

(IKO, 27.06.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.